Ankaraspor'un Yeni Transferleri İddialı

Ankaraspor'un Ara Transfer Döneminde Renklerine Kattığı 6 Futbolcu, Ankaraspor'un Başarısı İçin Gereken Herşeyi Yapacaklarını Bildirdi.

Ankaraspor'un Yeni Transferleri İddialı

Ankaraspor'un ara transfer döneminde renklerine kattığı 6 futbolcu, Ankaraspor'un başarısı için gereken herşeyi yapacaklarını bildirdi.

Ankaraspor'un ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Macaristan'ın Videoton takımından İlles Sitku, Brezilya'nın Sport Clube De Recife takımından Hamilton, Beşiktaş'tan kaleci Ramazan Kurşunlu, Konyaspor'dan Fırat Akkoyun, Berlin Ankaraspor'dan Serdar ve Erhan Ankaraspor kulübü binasında bir basın toplantısı düzenledi.

Mavi-Beyazlı ekibin yeni transferleri ortak bir görüş bildirerek, Ankaraspor'un başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ankaraspor'un yabancı transferleri Sitku ve Hamilton da Türkiye'de Ankaraspor gibi bir kulübe transfer oldukları için mutlu olduklarını belirterek, oynayacakları futbolla Mavi-Beyazlı ekibe büyük katkı sağlamak istediklerini belirtti.

Ankaraspor'un Beşiktaş'tan kiralık olarak renklerine bağladığı kaleci Ramazan Kurşunlu ise, Ankaraspor dışında hiçbir kulüp için Beşiktaş'tan ayrılmayacağını ifade etti. Genç file bekçisi, Ankaraspor'da çok yetenekli kalecilerin olduğunu belirterek, forma şansı bulması durumunda elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Ankaraspor'un diğer transferleri Fırat, Serdar ve Erhan da Ankaraspor gibi büyük bir kulübe geldikleri için mutlu olduklarını belirterek, Ankaraspor'un başarısı için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söylediler. Ankaraspor'un yeni transferleri daha sonra birlikte basın mensuplarına poz verdi.

(EKO-DUY-İK-HO-S)