Ankaraspor, Hazırlık Maçında Yunan Ekibi Aek ile 1-1 Berabere Kaldı

Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdüren Ankaraspor, İlk Hazırlık Maçında Yunanistan 1. Ligi Ekiplerinden Aek ile 1-1 Berabere Kaldı.

Ankaraspor, Hazırlık Maçında Yunan Ekibi Aek ile 1-1 Berabere Kaldı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ankaraspor, ilk hazırlık maçında Yunanistan 1. Ligi ekiplerinden AEK ile 1-1 berabere kaldı.

Yeni sezona Hollanda'da hazırlanan Ankaraspor, ilk hazırlık maçında Yunanistan'ın güçlü ekiplerinden AEK ile karşı karşıya geldi. Ankaraspor, AEK karşısında sahaya, Haluk, Fırat, Muhammet Yoldaş, Ramazan, Batak, Özer, Anıl, Hürriyet, Bilal, Tita ve Tayfun 11'yle çıktı. Yunan ekibi AEK ise, Moretto, Silva, Arruabarrena, Dellas, Alves, Vikos, Da Silva, Manduca, Liberapoulos, Rivaldo ve Vikos 11'yle maça başladı. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz sona ererken, 2. yarıda teknik direktörler çok sayıda oyuncuya

forma verdi. İkinci yarıya hızlı başlayan Ankaraspor, sakatlıktan kurtulan golcüsü Mehmet Yılmaz'ın 52. dakikada attığı golle 1-0 öne geçti. Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Mavi-beyazlılar, Vikos'un 82. dakikada attığı gole engel olamadı ve karşılaşma 1-1 beraberlikle sona erdi.

Ankaraspor, Hollanda'daki 2. hazırlık maçında 22 Temmuz'da Almanya'nın Bayer Uerdingen takımıyla karşı karşıya gelecek.

(EKO-MFS-MFS-S)