Ankaraspor Başkanı Hilmi Gökçınar Dünya Evine Girdi

Ankaraspor Kulübü Başkanı Hilmi Gökçınar, Düzenlenen Düğün Töreniyle Hayatını Demet Uzun ile Birleştirdi.

Ankaraspor Başkanı Hilmi Gökçınar Dünya Evine Girdi

Ankaraspor Kulübü Başkanı Hilmi Gökçınar, düzenlenen düğün töreniyle hayatını Demet Uzun ile birleştirdi.

Altınpark fuar alanında gerçekleştirilen düğün törenine Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Recai Kutan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, Futbol Federasyonu eski yöneticilerinden Ayhan Bermek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Zafer Çağlayan, Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahit Akman, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Ekrem Cengiz, Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi Murat Aksu, Ankarasporlu futbolcularla çok sayıda siyasi ve davetli katıldı.

Hilmi Gökçınar ve Demet Uzun çiftinin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken, çiftin nikah şahitliklerini, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören yaptı. Melih Gökçek, 8 şahitle yapılan nikah töreninde, nikah şahitlerinin hepsinin birbirinden değerli kişiler olduğunu belirterek, "Çok sağlam bir nikah oldu. Türkiye'nin 3 güzide kulübünün başkanlarının yan yana gelmesi ayrıca gurur verici bir olay. Bu gurur Hilmi Gökçınar'a ait" dedi.

Gökçınar çiftine evlilik cüzdanlarınınsa Bakan Şahin verdi. Nikah töreni sırasında yan yana oturan Aziz Yıldırım, Özhan Canaydın ve Yıldırım Demirören, tören öncesindeyse yan yana oturmadı. Aziz Yıldırım, Bakan Şahin, Levent Kızıl, Hamdi Akın, Ekrem Cengiz ve Mehmet Atalay'ın bulunduğu masaya otururken, Özhan Canaydın ve Yıldırım Demirören, Melih Gökçek ile aynı masada oturdu.

Melih Gökçek, nikah töreni öncesinde basın mensuplarının soruları üzerine, Futbol Federasyonu'nun Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın'ın etkisi altında kaldığını iddia ederek, "Cemal Aydın, Ankaraspor-Ankaragücü maçı 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak diye emretmiş. Federasyon da bize 'Ankaragücü maçını 19 Mayıs Stadı'nda oynayacaksınız' dedi" diye konuştu.

(EKO-KÇ-RO-RO-S)