ANKARA SİNEMALARI

ANKARA SİNEMA SEANSLARI VE SALONLARI


Tür Filtre



ANKARA ilinde bu hafta hangi filmler var? Türkiye'nin tüm illerinde faaliyet gösteren tüm sinema salonları ve film seansları. ANKARA ilinde faaliyet gösteren sinema salonları ve film seansları:


Seçilen Kriterlere göre senas bulunamadı.

ARCADIUM
Aquaman 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 00:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:10 - 18:50 - 21:30
Bohemian Rhapsody 11:00 - 13:40 - 18:40 - 21:20 - C&C.tesi 00:00
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:40 - 12:20 - 14:00 - 15:40 - 17:20
Müslüm 21:20
Ralph Ve İnternet Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30 - C&C.tesi 23:50
Robin Hood 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
AVŞAR (METROPOL)
Aquaman Dub 3D 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Börü 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:15 - 14:15 - 17:15 - 20:15
Müslüm 15:00 - 17:45 - 20:30
Replikalar 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Robin Hood Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
AVŞAR OPTİMUM ANKARA
Aquaman Dub 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:35 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Börü 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Bumblebee Dub 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Müslüm 12:30
Müslüm 21:15
Ralph Ve İnternet Dub 15:15 - 17:45
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Robin Hood Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER)
Aquaman 3D 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Kız 11:50 - 18:40
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:40 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:10
Replikalar 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:20
Robin Hood 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30
Şüphe 14:00 - 20:50
BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY)
Aquaman 3D 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45
Bizim İçin Şampiyon 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Bohemian Rhapsody 16:00 - 18:45
Börü 12:50 - 15:30 - 18:10 - 20:50
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 12:30 - 15:10 - 17:50 - 20:30
Kız 13:20 - 18:30
Kız 21:10
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:40 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:10
Replikalar 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:20
Robin Hood 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30
Roma 12:30 - 15:15 - 18:00 - 20:45
Soğuk Savaş 14:45 - 16:30
Şüphe 11:45 - 18:10
Şüphe 15:30 - 20:40
Üç Hayat 11:40 - 13:50 - 21:30
CINEFORA (ANKARA)
Bizim İçin Şampiyon 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Börü 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Bumblebee Dub 3D 19:00 - 21:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:00
Müslüm 18:30 - 21:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMA PINK (FORUM ANKARA)
Aquaman Dub 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 18:00 - 20:00 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Börü 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Dalavere 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Ralph Ve İnternet Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
CINEMARINE (TAURUS)
Aquaman Dub 3D 11:30 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Aquaman 3D 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Börü 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bumblebee Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00
Bumblebee 3D 18:30 - 21:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Grinç Dub 3D 11:15 - 13:15 - 15:15
Hedefim Sensin 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kafalar Karışık 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:45 - 13:30 - 15:15 - 17:00 - 18:45 - 20:30
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Robin Hood Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Robin Hood 18:30 - 21:00
CINEMAXIMUM (ANKAMALL)
Aquaman Dub 3D 09:40 - 12:00 - 15:40 - 18:50
Aquaman 3D 11:00 - 17:00
Aquaman 3D 15:00 - 22:00
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:20 - 19:20 - 21:20 - C&C.tesi 23:20
Bizim İçin Şampiyon 10:15 - 13:00 - 15:45 - 18:30 - 21:15
Börü 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Hedefim Sensin 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10
Müslüm 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 13:35
Robin Hood 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM (ANTARES)
Aquaman Dub 3D 09:30 - 12:00 - 15:05 - 18:10 - 21:15 - C&C.tesi 00:20
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:45 - 19:45 - 21:45 - C&C.tesi 23:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Börü 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bumblebee Dub 3D 17:00 - 19:30 - 22:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Dalavere 14:55 - 19:20 - C&C.tesi 23:59
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 10:30 - 12:40 - 14:50
Lanetli Sular 17:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:59
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:45 - 12:30 - 14:15 - 16:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM (ARMADA)
Aquaman 14:50 - 21:00 - C&C.tesi 00:10
Aquaman 3D 09:40 - 12:30 - 15:40 - 18:50 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 09:40 - 12:00 - 18:15
Bizim İçin Şampiyon 10:50 - 13:35 - 16:20 - 19:05 - 21:50
Bizim İçin Şampiyon 18:00 - 20:50 - C&C.tesi 22:45
Börü 11:00 - 16:10 - 21:20
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 17:00 - 19:30 - 22:00
Mary Poppins: Sihirli Dadı Dub 11:45 - 14:30
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:00 - 11:45 - 13:30 - 15:15
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 09:40 - 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30 - C&C.tesi 23:55
Robin Hood 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Roma 10:30 - 19:00
Roma 16:00 - 22:00
Şüphe 16:00 - 22:00
Şüphe 10:30 - 19:00
Yangın Yeri 13:45 - 18:55
CINEMAXIMUM (CEPA)
Aquaman 3D 12:00 - 15:10 - 18:20 - 21:30
Aquaman 3D 11:00 - 17:40 - C&C.tesi 23:00
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 23:45
Börü 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 18:45 - 21:15
Mary Poppins: Sihirli Dadı Dub 10:30 - 13:15 - 16:00
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:45 - 14:30 - 18:15
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 10:00 - 12:10 - 14:35 - 17:00 - 19:25 - 21:50 - C&C.tesi 00:15
Robin Hood 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Süper Ayı Dub 12:30 - 16:15
CINEMAXIMUM (GORDION)
Aquaman 3D 14:15 - 20:15 - C&C.tesi 23:25
Aquaman 3D 12:00 - 15:10 - 18:20 - 21:30
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 19:45 - 21:55 - C&C.tesi 00:05
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Bohemian Rhapsody 11:00 - 16:30 - 22:00
Börü 16:30 - 19:15 - 22:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 14:00 - 19:30
Mary Poppins: Sihirli Dadı Dub 10:00 - 12:30 - 15:25
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 09:40 - 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
Müslüm 18:25 - 21:25
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 09:40 - 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30 - C&C.tesi 23:55
Robin Hood 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Süper Ayı Dub 10:15 - 12:20 - 14:25
CINEMAXIMUM (NEXT)
Aquaman 14:10 - 20:00
Aquaman 3D 11:50 - 15:10 - 18:15 - 21:20 - C&C.tesi 00:10
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 11:25 - 17:15 - C&C.tesi 23:10
Bohemian Rhapsody 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:59
Börü 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 13:45 - 18:50
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 11:15 - 16:20 - 21:25 - C&C.tesi 23:55
Robin Hood 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM (PANORA)
Aquaman 3D 09:40 - 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30 - C&C.tesi 00:20
Aquaman 14:50 - 21:00
Aquaman 3D 11:00 - 14:10 - 17:20 - 20:30 - C&C.tesi 23:40
Bizim İçin Şampiyon 11:40 - 18:00 - C&C.tesi 00:10
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30
Bohemian Rhapsody 20:15 - C&C.tesi 23:15
Börü 19:00 - 21:45
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 11:00 - 16:20 - 21:40
Mary Poppins: Sihirli Dadı Dub 11:45 - 14:30
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:15 - 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15
Müslüm 13:30 - 18:50
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 09:40 - 11:50 - 14:15 - 16:40 - 19:05 - 21:30 - C&C.tesi 23:55
Robin Hood 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
Roma 14:30 - 21:00
Roma 11:00 - 18:00
Şüphe 14:30 - 21:00
Şüphe 11:00 - 18:00
CINEMAXIMUM ATAKULE ANKARA
Aquaman 11:30 - 14:40 - 17:50 - 21:00 - C&C.tesi 00:10
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 13:35
Robin Hood 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM ATLANTİS BATIKENT
Aquaman Dub 3D 11:30 - 14:40
Aquaman 3D 17:50 - 21:00 - C&C.tesi 00:10
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 13:00 - 18:00 - C&C.tesi 23:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Börü 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Dalavere 11:00 - 16:00 - 21:00
Hedefim Sensin 11:00 - 16:20 - 21:40
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20
Lanetli Sular 19:15 - 21:40 - C&C.tesi 00:05
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:30 - 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30
Müslüm 13:30 - 18:50
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 13:35
Robin Hood 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM METROMALL
Aquaman Dub 3D 11:30 - 14:40
Aquaman 3D 17:50 - 21:00 - C&C.tesi 00:10
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Börü 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Hedefim Sensin 13:35 - 18:40
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 10:10 - 11:50 - 13:40 - 15:30 - 17:20
Müslüm 19:10 - 22:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 21:10 - C&C.tesi 23:50
CINEMAXIMUM PODIUM ANKARA
Aquaman Dub 3D 12:00 - 18:20
Aquaman 3D 15:10 - 21:30
Aquaman Dub 3D 14:30 - 20:30 - C&C.tesi 23:10
Bizim İçin Şampiyon 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Börü 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 00:15
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00 - C&C.tesi 23:30
Dalavere 10:00 - 12:00 - 16:50 - 21:40
Lanetli Sular 16:45 - 19:10 - 21:35 - C&C.tesi 23:59
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 09:50 - 11:30 - 13:15 - 15:00
Müslüm 14:00 - 18:50
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 11:00 - 13:35
Robin Hood 16:10 - 18:45 - 21:20 - C&C.tesi 23:55
CINEMAXIMUM POLATLI
Aquaman Dub 12:10 - 18:00
Bizim İçin Şampiyon 10:30 - 13:15 - 16:00 - 18:45 - 21:30 - C&C.tesi 23:30
Börü 16:40 - 19:20 - 22:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Robin Hood Dub 09:50 - 15:20 - 21:10 - C&C.tesi 23:45
Süper Ayı Dub 10:40 - 12:40 - 14:40
CINEVİZYON (ACITY)
Aquaman Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 17:00 - 19:00 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Börü 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bumblebee Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:00 - 12:00 - 13:15 - 14:30
Müslüm 15:45 - 17:45 - 20:00 - 22:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Replikalar 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Robin Hood Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
KIZILIRMAK
Bizim İçin Şampiyon 10:45 - 13:15 - 15:45 - 18:15 - 20:30
Börü 15:15 - 17:45 - 20:15
Dalavere 10:30 - 12:00 - 13:30
Replikalar 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Robin Hood 10:30 - 12:35 - 14:40 - 16:45 - 18:50 - 21:00
PRESTIGE (BİLKENT)
Aquaman 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Bohemian Rhapsody 15:30 - 18:15 - 21:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Lanetli Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Robin Hood 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
PRESTIGE (KENTPARK)
Aquaman 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Börü 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Bumblebee 3D 19:00
Creed Iı: Efsane Yükseliyor 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Mary Poppins: Sihirli Dadı Dub 11:00 - 13:45
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 12:00 - 14:00 - 16:00
Müslüm 18:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:45
Örümcek-adam: Örümcek Evreninde 3D 16:30 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Robin Hood 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
PRESTIGE (NATAVEGA)
Aquaman Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00
Aquaman 3D 21:00
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Börü 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Bumblebee Dub 21:15
Bumblebee Dub 11:00
Çakallarla Dans 5 19:00 - 21:15
Dalavere 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Lanetli Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Müslüm 15:30 - 18:15 - 21:00
Ralph Ve İnternet Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Replikalar 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Robin Hood Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Robin Hood 16:30 - 21:30
Süper Ayı Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
SİNEMAX ANKARA
Aquaman Dub 12:20 - 15:20 - 18:20 - 21:20
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Börü 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Maşa İle Koca Ayı: Yepyeni Maceralar Dub 11:20 - 13:10 - 15:00 - 16:50
Müslüm 18:40 - 21:30
Ralph Ve İnternet Dub 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Robin Hood Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30