Ankara Yeni Bir Nokia Shop’a Kavuştu

Ankara Yeni Bir Nokia Shop’a Kavuştu

06.04.2011 09:27 | Son Güncelleme: 06.04.2011 09:27
Ankara Yeni Bir Nokia Shop’a Kavuştu

32'nci Nokia Shop'u, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılımı ile Ankara 365 AVM'de açtı.

Nokia, 4 Nisan'da Ankara 365 AVM'de açtığı Nokia Shop ile satış ağına yeni bir halka ekledi. Ankaralı tüketicilere Nokia ürün yelpazesini ve en yeni ürünleri doğrudan deneyimleme fırsatı sunan Nokia Shop, tüketicilerden yoğun ilgi gördü. Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, Nokia Türkiye Satış Direktörü Çiçek Uyansoy İcan ve Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli'nin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, Nokia Perakende ve Satış Başkan Yardımcısı Jeff Davis, Nokia Perakende Uygulama RCM Müdürü Elena Semenyak, Nokia Avrasya Satış Direktörü Yannick Debaupte ve Nokia Perakende Türkiye Satış Müdürü Tamer İşisağlam da hazır bulundu. Ünlü manken Sema Şimşek'in katılımıyla renklenen açılış gününe özel olarak, Nokia Shop'tan ürün alanlara çeşitli hediyeler verildi.

Törende konuşan Nokia Türkiye Satış Direktörü Çiçek Uyansoy İcan, yeni Nokia Shop'un açılışında şunları söyledi: "Nokia dünya çapında 11 ülkede Nokia Shop markasıyla hizmet veriyor. Bu ülkelerden biri de Türkiye. Global stratejide Türkiye büyük önem taşıyor ve yatırım yapılabilir ülke konumunda bulunuyor. Bugün Türkiye çapında 32'nci Nokia Shop'u açtık. Yılın ikinci yarısında stratejik il ve bölgelerimizde Nokia Shop açmaya devam edeceğiz."

Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli ise görüşlerini şu şekilde dile getirdi: "Tüm Türkiye'de olduğu gibi Ankara'da da cep telefonlarına, özellikle de akıllı telefonlara ilgi çok büyük. Yeni Nokia Shop ile birlikte Ankaralılara en yeni Nokia çözümlerini sunacak olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Tüketiciler, Nokia cihazlarını ve servislerini bizzat deneme imkanı bulacaklar."

Nokia Shop'larda, Nokia ürünlerini, aksesuarlarını ve servislerini yerinde incelemek mümkün. Böylece kullanıcılar, cep telefonu seçiminde, kendilerine en uygun alternatifleri bulabiliyor ve daha sağlıklı karar verebiliyorlar. Ayrıca, Nokia Shop'lardan aldıkları ürünlerin özellikleri, veri transferi, internet kurulumu, Ovi uygulamaları gibi konularda satış temsilcilerinden ücretsiz danışmanlık alabiliyorlar. Nokia Shop'larda satılan ürünlerin yarısından fazlası akıllı telefonlardan oluşuyor.

Size en yakın Nokia Shop mağazasına ulaşmak için www.nokia.com.tr adresindeki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title