Ankara Valisi Önal'ın Mutlu Günü

Ankara Valisi Önal'ın Mutlu Günü

Ankara Valisi Kemal Önal'ın Oğlu Evlendi. Çiftin Nikah Şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Yaptı.

Ankara Valisi Önal'ın Mutlu Günü

Ankara Valisi Kemal Önal'ın oğlu evlendi. Çiftin nikah şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül yaptı.

Ankara Valisi Kemal Önal'ın oğlu Cem Önal, Yelda Beşikçioğlu ile evlendi. Çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Evlilik cüzdanlarını Süleyman Demirel'in elinden alan çift, davetlilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Sinevizyon gösterisinde çifte ait fotoğrafların gösterildiği törende, Başbakan Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek de yeni evli gençlere hediyeler verdi.

Düğüne, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün yanı sıra, İçişleri Bakanı Osman Güneş, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Devlet Bakanı Beşir Atalay, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, eski Adalet Bakanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Yargıtay Başkanı Osman Arslan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kemal Nehrozoğlu, MGK Genel Sekreteri Yiğit Alpogan, İstanbul Valisi Muammer Güler, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok, ATO Başkanı Sinan Aygün ve ASO Başkanı Zafer Çağlayan da katıldı.(ANKA)

Kaynak: ANKA