Ankara: Şovmen Beyaz'a Başkentli Hanımlardan Yoğun İlgi

Ankara: Şovmen Beyaz'a Başkentli Hanımlardan Yoğun İlgi

Ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk, Avon Kozmetik Ürünlerinin Tanıtımı İçin Geldiği Ankara'da Hanımların Yoğun İlgisi ile Karşılaştı.

Ankara: Şovmen Beyaz'a Başkentli Hanımlardan Yoğun İlgi

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Avon Kozmetik ürünlerinin tanıtımı için geldiği Ankara'da hanımların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Davetliler, şovmen Beyaz'ı görüntüleyebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Avon Kozmetik, yeni dönem ürünlerini tanıtmak için Ankara Sheraton Oteli'nde 'Lansman Toplantısı' düzenledi. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı ve ilginç şovları ile renklendirdiği toplantıya Başkentli hanımlar büyük ilgi gösterdi. Sahneye çıkışında hanımların ayakta alkışladığı şovmen Beyaz, gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı. Beyaz, sahnede yaptığı esprilerle hanımları kahkahaya boğdu. Avon'un tüm Türkiye temsilcilerinin katıldığı toplantıda en başarılı temsilciler ödüllendirilirken, gecede firmanın en son teknolojisi ile üretilen ürünlerin de tanıtımı yapıldı. Kendisine uygun bir kız bulamadığı için evlenemediğini söyleyen Öztürk, Başkentli hanımlardan bu konuda yardım istedi. Beyaz'ın sahne şovunu ilgiyle izleyen hanımlar kamera ve cep telefonları ile görüntü almak için birbirleri ile yarıştı. Beyaz, firma temsilcisi bayanlar ile sahnede yaptığı skeçler de büyük alkış aldı.

Kaynak: İHA