Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Yangın

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Yangın

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Yangın
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, "Tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır.

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, "Tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır. Hastalarımızın tedavileri bu hastanelerimizde devam edecektir." dedi.

Gedik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Altındağ ilçesindeki Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangın sonrasında hastaların tahliyesine ilişkin bilgi verdi.

Tahliyelerin gerçekleştiğini ifade eden Gedik, "Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır. Hastalarımızın tedavileri bu hastanelerimizde devam edecektir" bilgisini paylaştı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title