Ankara Moda Günleri

Ankara Moda Günleri

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği'nin (Agsd) Öncülüğünde Düzenlenen Ankara Moda Günleri, Renkli Görüntülere Sahne Oldu. Podyuma Çıkan Ünlü Mankenler, İzleyiciler Tarafından Ayakta Alkışlandı.

Ankara Moda Günleri

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği'nin (AGSD) öncülüğünde düzenlenen Ankara Moda Günleri, renkli görüntülere sahne oldu. Podyuma çıkan ünlü mankenler, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

AGSD öncülüğünde düzenlenen Ankara Moda Günleri, 'Habersiz' konseptiyle Shareton Otel'de gerçekleştirildi. Çak sayıda seçkin davetlinin katıldığı defilede, Axpe'nin konsepti sunulurken de Çağla Şikel, mizansen olarak bir kapkaççıyla mücadele etti ve çantasını kaptırmadı. Moda İlgi, Karton, Seçil, Hell Klar, Accort-Livaa, Wella, Parantez, Porte, Güncel, Seden, Patent, Selen Saten ve Kiptex firmalarının kendi konseptlerini sunduğu defilede yer alan mankenler arasında Çağla Şikel, Şebnem Schaefer, Fatma Yaman, Ece Gürsel, Alona, Deniz Pulaş, Ebru Güzel, Didem Taslan, Tuğçe Güder, Arzu Palova, Tatiana, Ülkü Taşkın, Chantal, Sanem Balcı, Tuba Altıntop, Leyla Tuğutlu, Elif Ece Uzun ve Natalia da yer aldı.

Renkli görüntülerin yaşandığı Ankara Moda Günleri'nde davetliler, podyuma çıkan mankenleri ayakta alkışladı.

(TB-OK-Y)

Kaynak: İHA