Ankara Demirspor Haberleri

Ankara Demirspor haber, Ankara Demirspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Demirspor - 02.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 13. hafta maçları yarın yapılacak.
Ankara Demirspor - 29.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 12. hafta, ertelenen İnegölspor-Sancaktepe FK maçı dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 29.11.2020
Futbol: Toplu sonuç
Misli.com 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta 12. hafta maçları bugün oynanan maçlarla tamamlandı.
Ankara Demirspor - 27.11.2020
Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Hes Kablo Kayserispor, PFDK'ye sevk edildi
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un, Ankara Demirspor ile Hes Kablo Kayserispor'un da Hekimoğlu Trabzon ile oynadıkları maçlarda "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle PFDK'ye sevkine karar verildi.
Ankara Demirspor - 27.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Süper Lig Bugün: 19.30 MKE Ankaragücü-Trabzonspor (Eryaman) Yarın: 13.30 Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor (Kalyon) 16.00 Medipol Başakşehir-Yukatel Denizlispor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) 29 Kasım Pazar: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fraport TAV Antalyaspor (Kazım Karabekir) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Bahçeşehir Okulları) 16.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 30 Kasım Pazartesi: 19.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül) 19.30 Hes Kablo Kayserispor-Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Menemenspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Akhisarspor-Ankaraspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Altay-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Adana Demirspor (Aktepe) 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir) 19.00 Yılport Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 30 Kasım Pazartesi: 18.00 Adanaspor-Beypiliç Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) ??????? Misli com 2. Lig Beyaz Grup 29 Kasım Pazar: 13.00 Manisa FK-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Çorum FK-Anagold 24Erzincanspor (Çorum Şehir) 13.00 Kocaelispor-Kahramanmaraşspor (Kocaeli) 13.00 Afjet Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer) 13.00 Niğde Anadolu FK-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat) 13.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Erzurum Kazım Karabekir Hakemler: Bülent Birincioğlu, Abdullah Bora Özkara, Burak Cansız Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Batuhan Ünsal, Hasan Hatipoğlu, Ömer Şişmanoğlu (Dk. 72 Oltan Karakullukçu), Hamroun, Petrus Boumal, Emrah Başsan (Dk.120 Serdar Yıldırım), Leo (Dk. 46 Mücahit Albayrak), Sadiku (Dk. 101 Özgür Sert), Teikeu, Osman Çelik, Cenk Ahmet Alkılıç Ankara Demirspor: Bahadır Han Güngördü, Hüseyin Güngör, Mustafa Kayabaşı (Dk.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Ankara Demirspor: 3-2
STAT: Kazım KarabekirHAKEMLER: Bülent Birincioğlu, Abdullah Bora Özkara, Burak CansızBÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR: Batuhan - Hasan Hatipoğlu, Petrus, Leo (Dk. 46 Mücahit), Osman, Cenk Ahmet, Teikeu, Emrah (Dk. 119 Serdar), Hamroun, Ömer Şişmanoğlu (Dk. 73 Oltan), Sadiku (Dk.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
26 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4'ÜNCÜ TUR 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ankara Demirspor 15.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Son dakika haberi: GÜNDEM / 26 Kasım 2020
(İstanbul/20.55) (Fotoğraflı) 3- Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç üzerinden oynanan 4. eleme turu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor, Kasımpaşa-Anagold 24 Erzincanspor, Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon, İttifak Holding Konyaspor-Manisa Futbol Kulübü ve Göztepe-Kırklarelispor maçlarıyla tamamlanacak.
Ankara Demirspor - 25.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 KASIM 2020
(İstanbul/20.55) 3- Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç üzerinden oynanan 4. eleme turu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor, Kasımpaşa-Anagold 24 Erzincanspor, Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon, İttifak Holding Konyaspor-Manisa Futbol Kulübü ve Göztepe-Kırklarelispor maçlarıyla tamamlanacak.
Ankara Demirspor - 25.11.2020
BB Erzurumspor'da Türkiye Kupası mesaisi devam etti
BB Erzurumspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu'nda perşembe günü oynayacağı Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Ankara Demirspor - 23.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kupada 4. turun programı şöyle: Yarın: 13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman) 14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı) 14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk) 14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk) 15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk) 17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Vefa) 19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker) 25 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya) 14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir) 15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk) 17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon) 19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya) 21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi) 26 Kasım Perşembe: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 15.
Ankara Demirspor - 20.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Ankara Demirspor - 19.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 11. hafta, ertelenen 4 maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 18.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Karşılaşmaların sonuçları şöyle: Beyaz Grup Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu FK: 3-2 Sancaktepe FK-Afjet Afyonspor: 0-2 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaelispor: 3-0 Anagold 24Erzincanspor-Manisa FK: 2-3 Hekimoğlu Trabzon-Sarıyer: 2-0 Uşakspor-Zonguldak Kömürspor: 3-2 Grupta Kahramanmaraşspor-Çorum FK ve Ankara Demirspor-İnegölspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 17.11.2020
Futbo: Misli.com 2. Lig
Saat 13.00'te başlayacak 11. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu FK (Mustafa Kemal Atatürk) Sancaktepe FK-Afjet Afyonspor (15 Temmuz) Amed Sportif Faaliyetler-Kocaelispor (Diyarbakır) Anagold 24Erzincanspor-Manisa FK (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) Hekimoğlu Trabzon-Sarıyer (Ortahisar Yavuz Selim) Uşakspor-Zonguldak Kömürspor (Uşak 1 Eylül) Şanlıurfaspor-Gümüşhanespor (Şanlıurfa GAP) Not: Kahramanmaraşspor-Çorum FK ve Ankara Demirspor-İnegölspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Ligde bu hafta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler, Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare-Tarsus İdmanyurdu ve Mamak FK-Pazarspor müsabakaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Ligde Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: Beyaz Grup Manisa FK-Kahramanmaraşspor: 3-1 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: 2-0 Kocaelispor-Sancaktepe FK: 0-1 Sarıyer-Angold 24 Erzincanspor: 1-0 Gümüşhanespor-Hekimoğlu Trabzon: 1-4 İnegölspor-Ergene Velimeşespor: 1-0 Hacettepe-Uşakspor: 1-1 Not: Grupta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler ve Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 13.00 Manisa FK-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe) 13.00 Kocaelispor-Sancaktepe FK (Kocaeli) 13.00 Sarıyer-Angold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Gümüşhanespor-Hekimoğlu Trabzon (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 İnegölspor-Ergene Velimeşe spor (İnegöl İlçe) 13.00 Hacettepe-Uşakspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) Not: Grupta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler ve Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 11.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'in 9. haftası, 3 maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 11.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Karşılaşmaların sonuçları şöyle: Beyaz Grup: Niğde Anadolu FK-İnegölspor: 1-1 Ergene Velimeşespor-Afjet Afyonspor: 0-2 Amed Sportif Faaliyetler-Manisa FK: 3-4 Kahramanmaraşspor-Sarıyer: 0-0 Anagold 24Erzincanspor-Gümüşhanespor: 2-1 Hekimoğlu Trabzon-Zonguldak Kömürspor: 3-0 Şanlıurfaspor-Hacettepe: 1-0 Grupta Ankara Demirspor-Kocaelispor ile Sancaktepe FK-Çorum FK maçları yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 10.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda tamamı 13.00'te başlayacak 9. hafta maçları şöyle: Beyaz Grup: Niğde Anadolu FK-İnegölspor (Niğde 5 Şubat) Ergene Velimeşespor-Afjet Afyonspor (Mustafa Kemal Atatürk) Amed Sportif Faaliyetler-Manisa FK (Diyarbakır) Kahramanmaraşspor-Sarıyer (12 Şubat) Anagold 24Erzincanspor-Gümüşhanespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) Hekimoğlu Trabzon-Zonguldak Kömürspor (Ortahisar Yavuz Selim) Şanlıurfaspor-Hacettepe (Şanlıurfa GAP) Grupta Ankara Demirspor-Kocaelispor ile Sancaktepe FK-Çorum FK maçları yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 09.11.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maçlarının programı açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4. tur maçlarının programı şöyle: 24 Kasım Salı: 13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman) 14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı) 14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk) 14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk) 15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk) 17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Stadı henüz belli değil) 19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker) 25 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Stadı henüz belli değil) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya) 14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir) 15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk) 17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon) 19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya) 21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi) 26 Kasım Perşembe: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 15.
Ankara Demirspor - 06.11.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda dördüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Ankara Demirspor - 06.11.2020
5 Kasım 2020 Haberleri
5 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Ankara Demirspor - 05.11.2020
Son dakika haberi! Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Son dakika spor haberi: Ankara Demirspor, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle 12 kişilik kadroyla çıktığı Ziraat Türkiye Kupası maçında Mamak FK'yı 2-0 yenerek 4. tura yükseldi.
Ankara Demirspor - 05.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tura yapılan 15 karşılaşmayla devam edildi.
Ankara Demirspor - 04.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Müsabaka programı şöyle: 12.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.
Ankara Demirspor - 03.11.2020
Son dakika haberleri: Ankara Demirspor'da 15 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı
Son dakika spor haberi... Misli.com 2. Lig ekiplerinden Ankara Demirspor'da 10 futbolcu, 1 antrenör ve 4 personelin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.
Ankara Demirspor - 02.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.
Ankara Demirspor - 01.11.2020
Manisa Futbol Kulübü tam gaz devam
Teknik direktör Serkan Özbalta, iyi bir takımı yendiklerini ifade etti. Özbalta, "Sancaktepe takımı bu ligde fazla gol atıp az gol yiyen bir ekip. Biz iki gün önce Ankara'da bir müsabaka oynadık. Ankara Demirspor karşılaşmasının verdiği yorgunluk vardı.
Ankara Demirspor - 31.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 8. haftası, iki maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 30.10.2020
Manisa FK'nın konuğu Sancaktepe
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta Ankara Demirspor deplasmanından 1-0 galibiyetle dönen lider Manisa Futbol Kulübü, yarın evinde üst sıraları hedefleyen Sancaktepe Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek.
Ankara Demirspor - 29.10.2020
Manisa FK kaldığı yerden devam
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta zirve yarışındaki rakiplerinden Ankara Demirspor'u deplasmanda 1-0 yenen Manisa Futbol Kulübü, şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha aştı.
Ankara Demirspor - 28.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 7. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 27.10.2020
Lider Manisa FK Ankara'da terleyecek
Misli.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta evinde Ergene Velimeşespor'la 1-1 berabere kalan lider Manisa Futbol Kulübü, yarın deplasmanda Ankara Demirspor'la karşı karşıya gelecek.
Ankara Demirspor - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 7. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 İnegölspor-Afjet Afyonspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu FK-Kocaelispor (Niğde 5 Şubat) 14.00 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Ankara Demirspor-Manisa FK (TCDD Ankara Demirspor) 14.
Ankara Demirspor - 26.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 3 Kasım Salı: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ankara Demirspor Haberleri | Ankara Demirspor Haber - Haberler - Sayfa 2 - Ankara Demirspor haberleri, son dakika ankara demirspor haber ve gelişmeleri burada. Amedspor başkent virajında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 01:49:23. #1.16#
title