Ankara Demirspor Haberleri

Ankara Demirspor haber, Ankara Demirspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Demirspor - Dün
Muğlaspor'da Mehmet Akbulut dönemi
MİSLİ.com 3'üncü Lig 4'üncü Grup'ta düşme hattında yer alan Muğlaspor, teknik direktörlük görevi için Mehmet Akbulut'la anlaştı. Tavfik Ata Tekin'in istifa etmesinin ardından arayışlara başlayan yeşil-beyazlılar Akbulut ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Son olarak Alanya Kestelspor'u çalıştıran deneyimli teknik adam, Demir Grup Sivasspor, Türk Telekomspor, Aytemiz AIlanyaspor, Fatsa Belediyespor, Körfezspor, Ankara Demirspor, Altındağspor gibi kulüplerde antrenörlük ve teknik adamlık görevlerinde bulundu.
Ankara Demirspor - 14.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup 10. hafta maçında Çorum FK, Amed Sportif Faaliyetler ile 2-2 berabere kalırken, Ankara Demirspor ile İnegölspor arasındaki 11.
Ankara Demirspor - 10.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup 9. hafta maçında Çorum FK deplasmanda Sancaktepe'yi 6-0 yendi. Beyaz Grup 10. hafta mücadelesinde Afjet Afyonspor ile Ankara Demirspor 2-2 berabere kaldı.
Ankara Demirspor - 09.01.2021
Manisa FK'dan 3 takviye
Siyah-beyazlılar Etimesgut Belediyespor'dan Batuhan Tur ve Mikail Koçak ile Ankara Demirspor'dan Okan Eken'i kadrosuna dahil etti.
Ankara Demirspor - 06.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de sezonun ilk yarısı 19. hafta maçlarıyla sona erdi.
Ankara Demirspor - 06.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de ilk yarının son haftası olan 19. hafta maçları oynandı.
Ankara Demirspor - 05.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de ilk yarının son haftası olan 19. hafta maçları yarın yapılacak.
Ankara Demirspor - 30.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 18. hafta, gruplarda oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Ankara Demirspor - 30.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 18'inci hafta maçları yapıldı.
Ankara Demirspor - 29.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yarın oynanacak maçların programı şöyle: Beyaz Grup: 13.00 Sancaktepe FK-Kahramanmaraşspor (15 Temmuz) 13.00 Niğde Anadolu FK-Şanlıurfaspor (Niğde 5 Şubat) 13.00 Çorum FK-Gümüşhanespor (Çorum Şehir) 13.00 Afjet Afyonspor-Hacettepe (Zafer) 13.00 Ankara Demirspor-Anagold 24Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.
Ankara Demirspor - 26.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 17. hafta, gruplarda oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Ankara Demirspor - 26.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Futbolda Misli.com 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta 17. hafta maçları oynandı.
Ankara Demirspor - 23.12.2020
Son Dakika | Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Son dakika gelişmesine göre Misli.com 2. Lig'de 16. hafta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelenen bir karşılaşma dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 23.12.2020
Futbol: Toplu sonuç
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 2. Lig Beyaz Grup 13.00 Manisa Futbol Kulübü-Zonguldak Kömürspor: 4-0 13.00 Çorum FK-Hacettepe: 2-0 13.00 Kocaelispor-Uşakspor: 2-0 13.00 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon: 0-1 13.00 Niğde Anadolu FK-Anagold 24Erzincanspor: 0-1 13.00 Ergene Velimeşespor-Kahramanmaraşspor: 1-0 13.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-0 13.
Ankara Demirspor - 22.12.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yarın oynanacak maç programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Manisa Futbol Kulübü-Zonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Çorum FK-Hacettepe (Çorum Şehir) 13.00 Kocaelispor-Uşakspor (Kocaeli) 13.00 Afjet Afyonspor-Şanlıurfaspor (Zafer) 13.00 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-Anagold 24Erzincanspor (Niğde 5 Şubat) 13.00 Ergene Velimeşespor-Kahramanmaraşspor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 13.
Ankara Demirspor - 19.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup'ta oynanan 6. hafta erteleme maçında Sarıyer, sahasında Ankara Demirspor'u 1-0 mağlup ederken, 7.
Ankara Demirspor - 19.12.2020
19 Aralık Cumartesi DHA Spor Gündemi
TFF 1'İNCİ LİG 13.30 Ankara Keçiörengücü - Aydeniz Et Balıkesirspor 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor - Ankaraspor 16.00 Eskişehirspor - Menemenspor 19.00 Altay - Akhisarspor MİSLİ.COM 2'NCİ LİG ERTELEME MAÇLARI 13.00 Sarıyer - Ankara Demirspor (Beyaz Grup 6'ncı hafta) 13.
Ankara Demirspor - 13.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 15. hafta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelenen 3 karşılaşma dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 13.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 15. hafta, ertelenen 3 maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 03.12.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta 13. hafta ertelenen 3 maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 02.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 13. hafta maçları yarın yapılacak.
Ankara Demirspor - 29.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 12. hafta, ertelenen İnegölspor-Sancaktepe FK maçı dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 29.11.2020
Futbol: Toplu sonuç
Misli.com 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta 12. hafta maçları bugün oynanan maçlarla tamamlandı.
Ankara Demirspor - 27.11.2020
Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Hes Kablo Kayserispor, PFDK'ye sevk edildi
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un, Ankara Demirspor ile Hes Kablo Kayserispor'un da Hekimoğlu Trabzon ile oynadıkları maçlarda "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle PFDK'ye sevkine karar verildi.
Ankara Demirspor - 27.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Süper Lig Bugün: 19.30 MKE Ankaragücü-Trabzonspor (Eryaman) Yarın: 13.30 Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor (Kalyon) 16.00 Medipol Başakşehir-Yukatel Denizlispor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) 29 Kasım Pazar: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fraport TAV Antalyaspor (Kazım Karabekir) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Bahçeşehir Okulları) 16.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 30 Kasım Pazartesi: 19.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül) 19.30 Hes Kablo Kayserispor-Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Menemenspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Akhisarspor-Ankaraspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Altay-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Adana Demirspor (Aktepe) 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir) 19.00 Yılport Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 30 Kasım Pazartesi: 18.00 Adanaspor-Beypiliç Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) ??????? Misli com 2. Lig Beyaz Grup 29 Kasım Pazar: 13.00 Manisa FK-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Çorum FK-Anagold 24Erzincanspor (Çorum Şehir) 13.00 Kocaelispor-Kahramanmaraşspor (Kocaeli) 13.00 Afjet Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer) 13.00 Niğde Anadolu FK-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat) 13.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Erzurum Kazım Karabekir Hakemler: Bülent Birincioğlu, Abdullah Bora Özkara, Burak Cansız Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Batuhan Ünsal, Hasan Hatipoğlu, Ömer Şişmanoğlu (Dk. 72 Oltan Karakullukçu), Hamroun, Petrus Boumal, Emrah Başsan (Dk.120 Serdar Yıldırım), Leo (Dk. 46 Mücahit Albayrak), Sadiku (Dk. 101 Özgür Sert), Teikeu, Osman Çelik, Cenk Ahmet Alkılıç Ankara Demirspor: Bahadır Han Güngördü, Hüseyin Güngör, Mustafa Kayabaşı (Dk.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Ankara Demirspor: 3-2
STAT: Kazım KarabekirHAKEMLER: Bülent Birincioğlu, Abdullah Bora Özkara, Burak CansızBÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR: Batuhan - Hasan Hatipoğlu, Petrus, Leo (Dk. 46 Mücahit), Osman, Cenk Ahmet, Teikeu, Emrah (Dk. 119 Serdar), Hamroun, Ömer Şişmanoğlu (Dk. 73 Oltan), Sadiku (Dk.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
26 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4'ÜNCÜ TUR 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ankara Demirspor 15.
Ankara Demirspor - 26.11.2020
Son dakika haberi: GÜNDEM / 26 Kasım 2020
(İstanbul/20.55) (Fotoğraflı) 3- Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç üzerinden oynanan 4. eleme turu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor, Kasımpaşa-Anagold 24 Erzincanspor, Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon, İttifak Holding Konyaspor-Manisa Futbol Kulübü ve Göztepe-Kırklarelispor maçlarıyla tamamlanacak.
Ankara Demirspor - 25.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 KASIM 2020
(İstanbul/20.55) 3- Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç üzerinden oynanan 4. eleme turu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor, Kasımpaşa-Anagold 24 Erzincanspor, Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon, İttifak Holding Konyaspor-Manisa Futbol Kulübü ve Göztepe-Kırklarelispor maçlarıyla tamamlanacak.
Ankara Demirspor - 25.11.2020
BB Erzurumspor'da Türkiye Kupası mesaisi devam etti
BB Erzurumspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu'nda perşembe günü oynayacağı Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Ankara Demirspor - 23.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kupada 4. turun programı şöyle: Yarın: 13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman) 14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı) 14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk) 14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk) 15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk) 17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Vefa) 19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker) 25 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya) 14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir) 15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk) 17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon) 19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya) 21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi) 26 Kasım Perşembe: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 15.
Ankara Demirspor - 20.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Ankara Demirspor - 19.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 11. hafta, ertelenen 4 maç dışında tamamlandı.
Ankara Demirspor - 18.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Karşılaşmaların sonuçları şöyle: Beyaz Grup Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu FK: 3-2 Sancaktepe FK-Afjet Afyonspor: 0-2 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaelispor: 3-0 Anagold 24Erzincanspor-Manisa FK: 2-3 Hekimoğlu Trabzon-Sarıyer: 2-0 Uşakspor-Zonguldak Kömürspor: 3-2 Grupta Kahramanmaraşspor-Çorum FK ve Ankara Demirspor-İnegölspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 17.11.2020
Futbo: Misli.com 2. Lig
Saat 13.00'te başlayacak 11. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu FK (Mustafa Kemal Atatürk) Sancaktepe FK-Afjet Afyonspor (15 Temmuz) Amed Sportif Faaliyetler-Kocaelispor (Diyarbakır) Anagold 24Erzincanspor-Manisa FK (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) Hekimoğlu Trabzon-Sarıyer (Ortahisar Yavuz Selim) Uşakspor-Zonguldak Kömürspor (Uşak 1 Eylül) Şanlıurfaspor-Gümüşhanespor (Şanlıurfa GAP) Not: Kahramanmaraşspor-Çorum FK ve Ankara Demirspor-İnegölspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Ligde bu hafta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler, Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare-Tarsus İdmanyurdu ve Mamak FK-Pazarspor müsabakaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Ligde Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: Beyaz Grup Manisa FK-Kahramanmaraşspor: 3-1 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: 2-0 Kocaelispor-Sancaktepe FK: 0-1 Sarıyer-Angold 24 Erzincanspor: 1-0 Gümüşhanespor-Hekimoğlu Trabzon: 1-4 İnegölspor-Ergene Velimeşespor: 1-0 Hacettepe-Uşakspor: 1-1 Not: Grupta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler ve Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 13.00 Manisa FK-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe) 13.00 Kocaelispor-Sancaktepe FK (Kocaeli) 13.00 Sarıyer-Angold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Gümüşhanespor-Hekimoğlu Trabzon (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 İnegölspor-Ergene Velimeşe spor (İnegöl İlçe) 13.00 Hacettepe-Uşakspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) Not: Grupta Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler ve Afjet Afyonspor-Ankara Demirspor karşılaşmaları, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Ankara Demirspor - 11.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'in 9. haftası, 3 maç dışında tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ankara Demirspor Haberleri | Ankara Demirspor Haber - Haberler - Ankara Demirspor haberleri, son dakika ankara demirspor haber ve gelişmeleri burada. Muğlaspor'da Mehmet Akbulut dönemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:38:53. #1.14#
title