Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Haberler » Güncel » Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler - Haber

Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim- Bir- Sen) Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Abdullah Çelik, Ankara'da yaşanan ve 37 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını kınadı.

Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim- Bir- Sen) 1 Nolu Şube Başkanı Abdullah Çelik, Ankara'da yaşanan ve 37 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını kınadı.


Eğitimciler Birliği Sendikası Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Abdullah Çelik yaptığı yazılı açıklamada, sivil vatandaşları hedef alan terörün kanlı ve kirli yüzünü Ankara'da gösterdiğini kaydetti.


Saldırıyı millet olarak lanetlediklerini belirten Çelik, şöyle devam etti:


"Bunu yapanlar hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar. Bu milletin azim ve kararlılığı hiçbir zaman ortadan kalkmayacaktır. Ülkemize, milletimize, güvenlik görevlilerimize ve geleceğimize yönelen hain saldırıları lanetliyoruz. Ülkenin bütünlüğüne, halkımızın birlik ve beraberliğine kasteden bu saldırıların asla hedefine ulaşamayacak. Terör örgütleri ve onları maşa olarak kullananlar bilmelidirler ki ülkemizin huzur ve güven için ortaya koyduğu mücadele devam edecektir. Milletimizin ortaya koyduğu hedefleri engellemeye yönelik, ülkemizin yolunu kesmeye çalışanlar, Türkiye'nin yolunu kesemeyecekler, ülkemizi çıktığı kararlı yoldan döndüremeyeceklerdir. Türkiye'nin, vatandaşlarını savunma görevini ve insanlık ailesine karşı sorumluluğunu yerine getirerek ortaya koyduğu teröre karşı kararlı mücadeleyi destekliyoruz. Terör, kan ve şiddetten beslenen bir insanlık suçudur. Terörü hangi adresten gelirse gelsin, reddediyor ve kınıyoruz."

Kaynak: AA

Manşet

Haberler