Ankara'da Kurşun Yağmuruyla Öldürülen Genç, Yasak Aşk Cinayetine Kurban Gitmiş

Ankara'da Kurşun Yağmuruyla Öldürülen Genç, Yasak Aşk Cinayetine Kurban Gitmiş

Sokakta kurşun yağmuruna tutulan gencin katili sevgilisinin kocası çıktı. Sorgusunda eşini de öldürdüğünü itiraf eden koca, korkunç öldürme planını da anlattı.

Sevgilisini beklerken öldürülen gencin katil zanlısı sevgilisinin kocası çıktı. İlişkisini öğrendiği karısının sevgilisine pusu kuran katil koca, Ankara'ya gelmesi için karısına ait telefondan mesaj attı. Adrese gelen sevgiliyi kurşun yağmuruna tuttu. Yakalanan Volkan Ö. karısını öldürdüğünü de itiraf etti.

SOKAK ORTASINDA KURŞUNA DİZİLMİŞTİ

Ankara'nın Mamak ilçesinde dün gece evinin önünde sevgilisini bekleyen 22 yaşındaki Savaş Türkmen'in yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı.

SEVGİLİSİNİN KOCASI ÖLDÜRMÜŞ

Cinayeti Türkmen'in yasak aşk yaşadığı Cansu Ö'nün eşi Volkan Ö'nün işlediği belirlendi.

İFADESİNDE EŞİNİ DE VURDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ankara polisi tarafından yakalanan Volkan Ö'nün itirafı ise ikinci bir cinayeti ortaya çıkarttı. Zanlı 30 yaşındaki Volkan Ö., "Eşimi de Mamak'ta vurdum" dedi.

KORKUNÇ PLAN

Cinayetle ilgili katil kocanın korkunç planı da ortaya çıktı. Volkan Ö., ayrılma aşamasında olduğu eşinin telefonundan sevgilisine mesaj atıp konum verdikten sonra pusuya yattığı ve Savaş Türkmen'i kurşun yağmuruna tuttuğu tespit edildi.