Ankara'da Elektrik Kesintisi

Ankara'da Elektrik Kesintisi

Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme ve Trafolarda Bakım, Onarım Çalışmaları Nedeniyle 23 Eylül Pazar Günü Ankara'nın Bazı Yerlerine Elektrik Verilemeyecek.

Ankara'da Elektrik Kesintisi

Dağıtım şebekelerinde daha önceden planlanan yıllık periyodik işletme ve trafolarda bakım, onarım çalışmaları nedeniyle 23 Eylül Pazar günü Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, elektrik alamayacak yerler ve saatleri şöyle:

Altındağ'da, 09.00-14.00 saatleri arası; Siteler Çamlıtepe Caddesi'nin bir kısmı, Taşdelen Caddesi'nin bir kısmı, Koçak, Yapıcı, Safir, Özgü, Kulum, Yapıt sokaklar ve civarı.

Çankaya'da, 10.00-15.00 saatleri arası; Binses, Girişim, Yazkırı siteleri, Atatürk Bulvarı, Konur Sokak, Yüksel Caddesi, Anıttepe, Karayolları Genel Müdürlüğü, DSİ Genel Müdürlüğü, Karanfil Sokak, Kızılay İşhanı, Milli Müdafaa Caddesi, Kumrular Sokak, Necatibey Caddesi, Anıttepe Jandarma Lojmanları, Neyzen Tevfik Sokak, Emekli Sandığı, Tunus Caddesi'nin bir kısmı.

Yenimahalle'de, 10.00-13.00 saatleri arası; OAB, Kuruçayırlı, Keresteciler, Yıldız sanayi siteleri, Cepa Metal, Opan ve civarları.

Kaynak: AA