Ankara'da Elektrik Kesintisi

Ankara'da Elektrik Kesintisi
ANKA - Haberler | Güncel

Ankara'nın bazı ilçelerinde 17 Nisan Pazar günü elektrik kesintisine gidilecek.

Ankara'nın bazı ilçelerinde 17 Nisan Pazar günü elektrik kesintisine gidilecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A. Ş. 'den yapılan açıklamaya göre, Çankaya'da Bilkent İhsan Doğramacı Vakfı Camii-Shell Benzinlik-ÖSYM'de tesis çalışması nedeniyle 10: 00-13: 00 saatleri arasında, Söğütözü Caddesi Akplaza Center'da tesis çalışması nedeniyle 09: 00-17: 00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidilecek.

Mamak'ta, Hasköy Güneşevler Mahallesi Malazgirt Caddesi Ecebey Sokak ve civarı alçak gerilim kablo çekim çalışması nedeniyle 09: 00-14: 00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Sincan'da Yenikent TOKİ İlksan Blokları-Yenikent Jandarma Karakolu-Yenikent Sanayinin bir kısmı Asaş Blokları-Asaş Fabrikası-Samaş Meyvesuyu Fabrikası-Odan Çifliği-Bülbüloğlu Vinç Sanayi-Aysan Bisküvi-Orhan Boz Fabrikası-Odan Yolu Üzerindeki 3. şahıs trafoları-Çoğlu Eski Yeni Yerleşim-Yeni Canlı Hayvan Ticaret Borsası-Kartal Fabrikası ve civarı tesis çalışması nedeniyle 09: 00-17: 00 saatleri arasında elektriksiz kalacak.

Kazan'da Atatürk-Satıkadın-Fatih Mahallelerinin bir kısmı-Örencik Bağlarının bir kısmına tesis çalışması nedeniyle 09: 00-17: 00 saatleri arasında, AYK-Boydan Boya-Baştaş ve civarına 09: 00-14: 00 saatleri arasında, Y. Beyazit Mahallelerinin Bir Kismi-Treysan-Ağaçsan-Bakpiliç ve civarına tesis çalışması nedeniyle 12: 00-15: 00 saatleri arasında, Saray Mahallesi-Keresteciler Sanayi Sitesi-Dağyaka Mahallesi-Roder Lojistik-Suyap-Sentez-Orpet-Öntur-Irfam-Temson-Prefi-Özaltin-Koska-Prokon-Rutmak-Metag-Oksan-Isimek-Özden Kimya-Kurtagiç-Öztaş-Isi Teknik-Nt Grup-Hidrosan-Polsaş-Çepaş-Crazypark-Arlight-Saray Kimya-Kam Beton-Altinordu-Karbogaz-Lider Plastik-Dilmen Sofi-Hasçelik-Özdemirsan-Ada Inşaat-Köşk Yemek-Galen Grup-Yanmaz Proje-Doğanlar Çelik-Mng Kargo-Yurtiçi Kargo-Ece Galvaniz-Habaş-Başaran-Totalgaz-Milangaz-Ipragaz-Dempa-Yurt Çelik-Şark Kimya-Özgür Nakliyat-Set Çimento-Modema-Öz Inşaat-Gürbüz Iskele-Özsan Treyler-Çekosan-Lider Plastik-Örümcek Iskele-Horoz Lojistik-Serkan Petrol-Yayla Bakliyat-Ener Holdin

g-Ankacam-Yunterm Mühendislik-Çim Mühendislik-Anadolu Akaryakit-Maraşhan Lojistik-Cepa Celepcioğlu-Tadaban-Baz Istasyonlari ve civarına tesis çalışması nedeniyle 13: 00-15: 00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

Çubuk'ta, Yıldırım Beyazıt-Cumhuriyet Mahallelerinde Bağlı Ankara Bulvarının Bir Kısmı-Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu civari-Kaymakamlık Lojmanı ve Civarı-Fatih-Defne-Billur-Tunahan-Ahi-Meteoroloji-Şükrü Paşa-Şehit Sait Türkmenoğlu Sokaklar-Cengiz Topel-Mehmet Akif Ersoy Caddelerinin bir kismi-Çubuk Lisesi ve civarı-Fidanlik-Ant-Hilal-Eser-Burhan Hançer-Güzin-Mutlu-Şamdan Sokaklarda tesis çalışması nedeniyle 06: 00-11: 00 saatleri arasında elektrikler kesilecek.

Nallıhan'da Çayirhan Beldesinde tesis çalışması nedeniyle 09: 00-14: 00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Şereflikoçhisar'da da merkez-Gülhüyük-Çalören-Devekovan-Kaçarli Beldeleri-Acikuyu-Akarca-Akin-Aktaş-Aliuşaği-Bağobasi-B. Kişla-Çavuş-Cingil-Deliler-Eley-Faikbey-Hamzali-Hamidiye-B. Damlacik-K. Damlacik-Kadincik-Karabük-Karandere-Musular-Palazobasi-Sadikli-Ş. Davutlu-Ş. Kişla-Şeker-Üzengillik-Yusufkuyusu-Yeşilyurt-K. Şeyhli-Ebemölen-Aciöz-Baltali-Çatçat-Çayirönü-Değirmenyolu-Doğankaya-Fadilli-Gökçenler-Hacibektaşli-Haydarli-K. Mollauşaği-Kozan Yaylasi-Odunboğazi-K. Sadikli-Seymenli-Sadikli-Yaylasi-Şeyhli-Şeker-Kadiobasi-Yazisöğüt-Yalnizpinar Köylerine TEİAŞ tarafından yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle 08: 30-17: 30 saatleri arasında, Evren Merkez-Çaliközü Yaylasi-Demirliçeşme-Altinbaşak-Çimkalesi-Demirayak-Ibrahimbeyli-Solakuşaği-Çomakkaya-Semizözü-Cebirli-Çatalpinar-Eski Torun Obasi-Inebeğli-Yusufuşaği-K. Inebeğli Köylerine TEİAŞ tarafından yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle 08: 30-17: 30 saatleri arasında, Aksaray Iline Bağli Ağaçören-Sariyahşi İlçelerine TEİAŞ tarafından yapılacak olan bakım çalışması nedeniyle 08: 30-17: 30 saatleri arasında enerji verilemeyecek. - Ankara

Kaynak: ANKA

Çok Okunan Haberler

title