Ankara'da Dehşet Anları! Gazi Ailesi Taksicilerin Saldırısına Uğradı

Ankara'da Dehşet Anları! Gazi Ailesi Taksicilerin Saldırısına Uğradı

Ankara Kızılay'da bir gazi ailesi bulvar üzerinde durmak isteyince müşteri kapmak isteyen taksiciler aileye saldırıp darp etti. Çıkan kavgayı polis güçlükle ayırırken yaşananlar anbean görüntülendi.

Ankara Kızılay'da bir gazi ailesi bulvar üzerinde durmak istedi ancak taksicilerin saldırısına uğradı. Polis iki tarafı güçlükle ayırırken dehşet anları anbean kameralara yansıdı.

TAKSİCİLER, GAZİ AİLESİNİN ÖNÜNÜ KESİP SALDIRDI

Kızılay'da meydana gelen olayda, bir gazi ailesi bulvar üzerinde durmak istedi ancak taksiciler yollarını kesti. İddiaya göre taksiciler bununla da yetinmeyip aracın kapısını açarak aileye saldırdılar.

KAVGA, TAKSİCİLERİN MÜŞTERİ KAPMAK İSTEMESİ YÜZÜNDEN ÇIKTI

Kavganın sebebi ise, taksicilerin müşteri kapma telaşı. Taksiciler buraya park etmeyin deyince önce tartışma sonra da kavga çıktı. Gazinin eşi ve bebeği arbedenin ortasında kaldı. Bir taksici ise gazinin babasıyla yumruk yumruğa kavga etti.

İKİ TARAF ARASINDA ÇIKAN KAVGAYI POLİS GÜÇLÜKLE AYIRDI

Olay yerine gelen polisler aileyi sakinleştirmeye çalıştı ama başarılı olamadı, tansiyon uzun süre düşmedi.

GAZİ OLAN OĞULLARI GELİP AİLESİNİ ALDI

Kısa süre sonra ailenin gazi olan oğlu da olay yerine geldi ve ailesini başka bir araca aldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu.

(Kaynak: Kanal D)

YORUMLAR (28)

 • MUSTAFA:
  Yoruma bakarak gazi ailesi olan adam yani Kavga eden adam suçunu kabul ediyor taksicilere bıçak çekiyor ana avrat küfür ediyor ve hala haklı deniliyor ayrıca habere bakınca kavga bitiyor sonra gazi ailesi olduklarını dile getiriyorlar ordaki kavgada kasten yapılmış birşey olduğunu düşünmüyorum Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak haklı kimse onun yanında olun habere bakarak değil gözünüzle gördüğünüze inanın habere bakarak değil madem habere bakarak inanıyorsunuz taksici adam dayak yiyen taraf gömleği yırtılmış olan adam taksici ayrıca yanında karısı kızı olan adam kimsenin anasına avradına küfür etmez madem delikanlılık buysa insanların anasına avradına küfür edilmez
 • VATANDAŞ:
  ben oradan geçiyordum ve gördüğüm olay taksi yanından geçen gazi babası olan adamın arabasına vurdu adam ileriye doğru giderken başka bir taksici adamın arabasının önüne geçti kapıyı vuran taksici adamın arabasının kapısını açtı birden çarptı ve arkada bebekle bayan vardı bu erkekliğe sığmaz her ne olursa olsun adamla arabanın camından münakaşa etmeye başladı sonra gazi babası arabadan indi eşkiyamısınız arabanın önünü neden kestiniz hem suçlusunuz dedi olay ordan çıktı özür dilenmeli aileden
 • TAKSİCİ 34:
  taksicilikte seviye yerin dibine girdi tahsil yok insanlık yok paraya dayalı bir yaşam olacağı budur ne beklenebilirki
  HURSUT: bir malımsı yarartık bazı sığırların başkentin göbeğinde yaptığı eşkiyalığı salyalarını saçarak birilerine yüklemeye çalışıyir
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.