Ankara'da 7 Gün 24 Saat Doğalgaz Satışı Yapılacak

Ankara'da 7 Gün 24 Saat Doğalgaz Satışı Yapılacak

Başkentgaz Genel Müdürü Harun Gündüz, Ankara'da Yarından İtibaren 7 Gün 24 Saat Doğalgaz Satışının Yapılacağını Açıkladı.

Ankara'da 7 Gün 24 Saat Doğalgaz Satışı Yapılacak

Başkentgaz Genel Müdürü Harun Gündüz, Ankara'da yarından itibaren 7 gün 24 saat doğalgaz satışının yapılacağını açıkladı.

Maltepe'deki Başkentgaz Genel Müdürlük binasında basın toplantısı düzenleyen Gündüz, gelen talep üzerine 24 saat gaz satışına başlayacaklarını duyurdu. Gündüz, yarından itibaren Ankara'nın en büyük gaz satış noktası olan Maltepe Doğalgaz Satış Yeri'nden 7 günde 24 saat süresince satış yapacaklarını bildirdi. Gündüz, bu kararı almalarında kış aylarında dogalgaz alımında yaşanan yoğunluğun etkili olduğunu söyledi. Gündüz, elde edecekleri istatistiklere göre bu uygulamanın yaygınlaştırılıp yaygınlaştırılmayacağına karar vereceklerini kaydetti.

Gündüz, gece satış yapılmasıyla birlikte ortaya çıkabilecek hırsızlık ve dolandırıcılık benzeri olayların önüne geçmek için de gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, ''Satışlar 24 saat kameralı takip sistemiyle izlenecek. Ve silahlı güvenlik ekipleri bulunacak.'' dedi. (CİHAN)