Ankara: Başkentte Rıcardınho ve Serdar Kurtuluş'a Büyük İlgi

Beşiktaşlı Futbolcular Ricardinho ve Serdar Kurtuluş'un Ankara'da Taraftarlarla Buluşmasında İzdiham Yaşanması Nedeniyle Program Yarıda Kesildi.

Ankara: Başkentte Rıcardınho ve Serdar Kurtuluş'a Büyük İlgi

Beşiktaşlı futbolcular Ricardinho ve Serdar Kurtuluş'un Ankara'da taraftarlarla buluşmasında izdiham yaşanması nedeniyle program yarıda kesildi.

Fortis Türkiye Kupası'nda Gençlerbirliği ile karşılaşmak üzere Ankara'ya gelen Beşiktaş'ta futbolcular Ricardinho ve Serdar Kurtuluş, Beşiktaş Kulübü Menajeri Ali Gültiken ile Karum İş Merkezi'nde bulunan BJK Store'yi ziyaret etti. BJK Store'ye geldikleri andan itibaren büyük sevgiyle karşılanan siyah-beyazlı futbolcular, güçlükle taraftarlara imza dağıtacakları yere geçti. Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Ricardinho, burada siyah-beyaz giydirilmiş yeni doğan bir bebeği kucağına alarak onunla bir süre ilgilendi. Hiçbir organizasyonun yapılmadığı ve oldukça dar bir alanda yapılması planlanan buluşmada taraftarlar izdihama yol açtı. Yaklaşık 500 Beşiktaşlı taraftar, yıldız futbolculardan imza alma ve fotoğraf çektirme için adeta birbirini ezdi. BJK Store organizasyonun, futbolcular geldikten sonra taraftarları sıraya sokma girişimleriyse başarısız oldu. Taraftarların aşırı ilgisi özellikle Brezilyalı yıldız Ricardinho'yu rahatsız etti. Taraftarların adeta üzerine çıktığı Ricardinho, böyle bir ortamda imza dağıtamayacağını söyledi. Bir süre daha güçlükle imza dağıtan ve fotoğraf çektiren Ricardinho, bir kez daha dayanamayacağını söyledi. Bunun üzerine 1 saat sürmesi planlanan program 20 dakikada sona erdirdi. Ricardinho, BJK Store ve Karum İş Merkezi'nden güvenlik yardımıyla ayrılabildi.

İş merkezi içinde ve çıkışında da taraftarların büyük ilgisiyle karşılanan Ricardinho, yoldan geçen bir taksinin durdurulmasının ardından, taksiye binerek taraftarların bulunduğu yerden uzaklaştırıldı. Ricardinho'nun ayrılmasından sonra Serdar Kurtuluş'ta taraftarların yoğun ilgisi arasında taksiye binerek, kamp yaptıkları otele gitti.