Anjelika Akbar, Ağrı, Tezeren Köyü’ndeki Okul Yapım Projesi İçin Konser Veriyor

Anjelika Akbar, Ağrı, Tezeren Köyü’ndeki Okul Yapım Projesi İçin Konser Veriyor

Konser Geliri 11 Köyde, 5. Sınıfı Bitiren Öğrencilerin Devam Edebilecekleri Dokuz Derslikli, Kaloriferli, Üç Katlı, Yemekhanesi Olan Bir Okul Yaptırılmasına Aktarılacak

11.05.2011 22:57 | Son Güncelleme: 11.05.2011 22:58
Anjelika Akbar, Ağrı, Tezeren Köyü’ndeki Okul Yapım Projesi İçin Konser Veriyor

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Anjelika Akbar; Ağrı, Tezeren Köyü, 4. Boğaziçi İlköğretim Okulu Yapım Projesi'ne destek olmak amacıyla; 24 Mayıs 2011 Salı günü saat 20:00'de İş Sanat'ta konser verecek. Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, Rahşan Apay, Mehmet ve Memduh Akatay'ın katılımlarıyla gerçekleşecek "Best of Friends, Sounds and Flowers" başlıklı konserin tüm geliri, okul yapımı için projeye aktarılacak.

Boğaziçi ve Robert Koleji Mezunu Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği (BRM) ile Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) tarafından yürütülen Ağrı Tezeren Köyü, 4. Boğaziçi İlköğretim Okulu Yapım Projesi kapsamında; 11 köyde, 5. sınıfı bitiren öğrencilerin devam edebilecekleri dokuz derslikli, kaloriferli, üç katlı, yemekhanesi olan bir okul yaptırılması hedefleniyor.

Anjelika Akbar, farklı çalışmalarından eserlerini sunacağı konserinde; "Likafoni", "Bach A L'Orientale", "Raindrops by Anjelika", "İçimdeki Türkiyem" ve diğer albümlerinden örnekler seslendirecek. Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, Rahşan Apay, Mehmet ve Memduh Akatay gibi değerli müzisyenler eşliğinde gerçekleşecek konser programında; "Libertango-İstanbul", "Love", "Bu Dünya Bir Pencere" ve "Uzun İnce Bir Yoldayım" eserleri yer alıyor.

Akbar; proje kapsamında bağış yaparak konsere katılan müzikseverler için, kendi bestelerinin ve uyarlamalarının yanı sıra; S. Rachmaninov, F. Chopin, J. S. Bach, G. Faure ve A. Piazzolla'nın eserlerini de seslendirecek. Konser; perdesiz gitar, kopuz, çello, perküsyon, bağlama, vokal ve piyano enstrümanlarıyla gerçekleşecek.

Konser bilgileri;

Tarih: 24.05.2011

Saat: 20:00

Yer: İş Sanat

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Şu an buradasınız: Anjelika Akbar, Ağrı, Tezeren Köyü’ndeki Okul Yapım Projesi İçin Konser Veriyor - Haberler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.04.2020 00:33:48. #1.12#
title