ANGELİNA JOLİE HABERLERİ

Angelina Jolie haber, Angelina Jolie son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Angelina Jolie - 07.09.2019
Angelina Jolie'nin destek verdiği ilk bağımsız Afgan Filmi Adana Altın Koza'da!
Angelina Jolie'nin destek verdiği ilk bağımsız Afgan filmi "Havva, Meryem, Ayşe", 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle buluşacak.
Angelina Jolie - 06.09.2019
Medyanın Görüşlerimizi Değiştirmesine İzin Veren 7 Beyin Tuzağı
"Angelina Jolie" etkisi olarak bilinen bir şey var: Aktris sadece 15 gün mastektomi hakkında konuştu.
Angelina Jolie - 03.08.2019
Sudan'daki olaylar için İngiliz strateji kuruluşunun iddiası: Amaç Çin'in ekonomik gelişimini...
Araştırmacı yazar Mehmet Perinçek'in de dikkat çektiği analizde, ana akım medyadaki Sudan muhalefetine desteğin ağırlıklı olarak Açık Toplum Vakfı'nın konumunu paylaşan kuvvetler tarafından verildiğine ve vakfın web sitesinde Sudan'daki protestoları destekleyen çok sayıda materyal olduğu ifade edildi.  United World International sitesindeki analize göre son yıllarda, pek çok Batı tarafından finanse edilen Sivil Toplum Kuruluşu, Sudan'daki faaliyetlerini yoğunlaştırmış ve tam anlamıyla Hartum'da kök salmıştır. 'Sudan Now' ve 'Enough Project' gibi bu kuruluşların bazıları doğrudan Soros Vakfı'na bağlıdır. Yazıda 'Enough Project'in başında ABD Ulusal Güvenlik Konseyi'nin Afrika Dairesi'nin eski müdürü John Prendergast'in bulunduğu bilgisine yer veriliyor. Bu durumun Sudan'da faaliyet gösteren kuruluşların ABD istihbaratıyla doğrudan ya da dolaylı bağını da ortaya koyduğu ileri sürülüyor. Diğer taraftan Prendergast'ın BM büyükelçisi Susan Rice, Samantha Power ve George Soros'un Uluslararası Kriz Grubu ile yakın ilişkisinin altı da çiziliyor.  United World International'ın ifadesiyle 'Enough Project', Batı'nın Sudan hakkındaki propagandasını genel olarak yeterince bilgi sahibi olmayan kamuoyuna dayatmak açısından iyi örgütlenmiş uygun bir mekanizma. Kuruluşun önde gelen isimlerinden aktör George Clooney, Dış İlişkiler Konseyi üyesi Angelina Jolie ile birlikte, grubun siyasi olarak ilerici hümanist bir imaja sahip olmasını sağlıyor ve kamuoyunda El Beşir'in tam bir canavar olduğu ve bu nedenle ABD'nin kararlı davranarak müdahale etmesinin ve 'demokrasi ihracının' gerekliliği fikrini yayıyor.
Angelina Jolie - 26.07.2019
"Saraybosna'nın Kalbi" Onur Ödülü Meksikalı yönetmene verilecek
Geçmişte de dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan festivale bugüne kadar Robert de Niro, Angelina Jolie, Brad Pitt, Orlando Bloom, Daniel Craig, John Malkovich, Morgan Freeman, Gerard Depardieu ve Nuri Bilge Ceylan gibi birçok önemli isim katıldı.
Angelina Jolie - 18.07.2019
"Saraybosna'nın Kalbi" için 53 film yarışacak
Geride bıraktığı çeyrek asır içinde dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan festivale bugüne kadar Robert de Niro, Angelina Jolie, Brad Pitt, Orlando Bloom, Daniel Craig, John Malkovich, Morgan Freeman, Gerard Depardieu ve Nuri Bilge Ceylan gibi birçok isim katıldı.
Angelina Jolie - 15.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 4
SERGİDEKİ HEYKELLER Mustafa Kemal Atatürk (2 adet), Latife Hanım, Alparslan, Osman Gazi, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim, Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Fuzuli, Farabi, Timurlenk, Cengizhan, Yunus Emre, Mevlana Celaleddini Rumi, İbn-i Sina, Mimar Sinan, Nazım Hikmet, Fazıl Say, Zeki Müren, Rauf Denktaş, Levent Kırca, Haldun Dormen, Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin, Mihail Gorbaçov, Çar 2. Aleksandr, İvan Grozni (Korkunç İvan), Çar 1. Peter (Deli Petro), 1. Katerina, Lenin, Stalin, Bruce Willis, Brad Pitt, Chuck Norris, Marilyn Monroe, Angelina Jolie, Michael Jackson (2 adet), Elvis Presley, Beatles Grubu, Kazanova, Kaliostra, Dostoyevski, Karl Marx, Napolyon Bonapart, Albert Einstein, Kaptan Kusto, Leonardo da Vinci, Şeyh Şamil ve gösteri amaçlı hazırlanan 7 adet heykel parçaları olmak üzere toplam 60 heykelin görülebileceği serginin 2 ay süresince açık kalacağı kaydedildi.
Angelina Jolie - 13.07.2019
Hayali, 2 yıldır resmettiği Eminem ile tanışmak
RESMİNİ EMENEM'E VERMEK İSTİYOR Geçen yıllarda ilk kişisel sergisini Edremit'te açan ressam Metin Sönmez, uluslararası bir çapta da sergi açmak istediğini söyledi. Eminem'e nasıl ulaşacağını bilmese de, ona resmini vereceği günü hayal ettiğini söyleyen Sönmez, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çocukluğundan beri resim yapıyorum. Kendimi bu dalda geliştirdim. Herhangi bir resim eğitimi almadım. Genelde resim yaparken müzik dinlerim ve bu müzik hep Eminem parçaları olur. Ben Eminem resminin olduğu bu tabloyu, 2 yıl önce yapmaya başlamıştım. Resim yaparken dinlediğim Eminem parçaları, benim ilham kaynağım. Yapmış olduğum tabloyu kendisine takdim etmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıldır bu tablo üzerine çalışıyorum. Detayları çok ve sürekli geliştiriyorum. Kafamda bir resim vardı. Onu oturtmak için bayağı bir uğraş verdim. Ama bitime yaklaştım. Şu an Amerika'da kendisi, ben Türkiye'deyim. Nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum." Metin Sönmez'in resmettiği ünlüler arasında Türkan Şoray, Hülya Avşar, Sonay Dikkaya, Acun Ilıcalı, Angelina Jolie, İbrahim Tatlıses ve Beyazıt Öztürk gibi isimler yer alıyor.
Angelina Jolie - 13.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
RESMİNİ EMENEM'E VERMEK İSTİYOR Geçen yıllarda ilk kişisel sergisini Edremit'te açan ressam Metin Sönmez, uluslararası bir çapta da sergi açmak istediğini söyledi. Eminem'e nasıl ulaşacağını bilmese de, ona resmini vereceği günü hayal ettiğini söyleyen Sönmez, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çocukluğundan beri resim yapıyorum. Kendimi bu dalda geliştirdim. Herhangi bir resim eğitimi almadım. Genelde resim yaparken müzik dinlerim ve bu müzik hep Eminem parçaları olur. Ben Eminem resminin olduğu bu tabloyu, 2 yıl önce yapmaya başlamıştım. Resim yaparken dinlediğim Eminem parçaları, benim ilham kaynağım. Yapmış olduğum tabloyu kendisine takdim etmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıldır bu tablo üzerine çalışıyorum. Detayları çok ve sürekli geliştiriyorum. Kafamda bir resim vardı. Onu oturtmak için bayağı bir uğraş verdim. Ama bitime yaklaştım. Şu an Amerika'da kendisi, ben Türkiye'deyim. Nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum." Metin Sönmez'in resmettiği ünlüler arasında Türkan Şoray, Hülya Avşar, Sonay Dikkaya, Acun Ilıcalı, Angelina Jolie, İbrahim Tatlıses ve Beyazıt Öztürk gibi isimler yer alıyor.
Angelina Jolie - 20.05.2019
Emniyetin Lara Croftu', Mermi Sesiyle Müzik Yapıyor
LARA CROFT'A BENZETİLİYOR Bir dizi eğitimin ardından uzman atış eğitmeni olarak Antalya'ya tayin edilen Aydın, İl Emniyet Müdürlüğü Atış Poligonu'nda, meslektaşlarına tabanca ve uzun namlulu silahlarla hedefi tam 12'den vurmanın inceliklerini gösteriyor. İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 8 bin personeli yıl içerisinde belli periyotlarla eğitime alan Aydın'ın 14 kişiden oluşan ekibi bulunuyor. Bu ekip içerisinde özel harekat polisleri de bulunuyor. 8 bin personele 14 kişilik ekibiyle hareketli ve sabit hedefleri etkisiz hale getirmenin incelikleri üzerine hem teorik hem de pratik eğitim veren Aydın, gözü kapalı ya da tek elle kullandığı silahlarla hedefi tam isabet vurması nedeniyle meslektaşları tarafından Amerikalı aktris Angelina Jolie'nin canlandırdığı 'Tomb Raider' filmindeki 'Lara Croft' karakterine benzetiliyor.
Angelina Jolie - 29.03.2019
Angelina Jolie'den, Hükümetlere Sivillerin Korunması Çağrısı - New
ABD'li ünlü oyuncu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, savaş ve çatışmaların kurbanlarının yarısından fazlasının kadın ve kız çocukları olduğunu belirterek, "Sivillerin korunması hükümetlerin birincil sorumluluğu." dedi.
Angelina Jolie - 29.03.2019
Angelina Jolie'den Hükümetlere Sivillerin Korunması Çağrısı
BİRLEŞMİŞ ABD'li aktris ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, savaş ve çatışmaların kurbanlarının yarısından fazlasının kadın ve kız çocukları olduğunu belirterek, "Sivillerin korunması hükümetlerin birincil sorumluluğu." dedi.
Angelina Jolie - 12.02.2019
Ünlü Aktör Jackie Chan'in Balmumu Figürü Sergiye Açıldı
Sergilenmeye başlayan figürde, Jackie Chan'in kostümü ise 2005 yılında düzenlenen The Petronas Malaysian Grand Prix Ice Gala'sındaki kıyafetin birebir kopya edilerek hazırlandığını aktaran Suner, şunları kaydetti: "Müzemizde şu anda 70'e yakın figürümüz var. Özellikle müzemin son bölümünü ziyaret etmeyenlerin görmesini isterim. Birçok yeni figür geldi ama son bölümümüzde Dubai'den getirttiğimiz önemli isimler var. Gerçekten çok güzel bir bölüm oldu. Önümüzdeki dönemde de lansmanlara devam edeceğiz. Şu an sürpriz olarak kalsın." Madame Tussauds İstanbul'da ayrıca tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Beyonce, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor.
Angelina Jolie - 07.02.2019
Angelina Jolie'nin Bangladeş'te Arakanlı Mültecilerin Bulunduğu Kampı Ziyaretinin Görüntüleri
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi olarak da görev yapan ünlü oyuncu Angelina Jolie, geçtiğimiz gün Bangladeş'te Arakanlı mültecilerin bulunduğu Kutupalong Mülteci Kampı'nı ziyaret etti.
Angelina Jolie - 06.02.2019
Angelina Jolie, Arakanlı Müslümanları Ziyaret Etti
Sinema yıldızı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Bangladeş'te Arakanlı Müslümanların kaldığı bazı mülteci kamplarını ziyaret etti.
Angelina Jolie - 05.02.2019
Angelina Jolie Bangladeş'te Kampları Ziyaret Etti
Oscar ödüllü oyuncu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Bangladeş'te Arakanlı Müslümanların kaldığı kamplardan bazılarını ziyaret etti.
Angelina Jolie - 04.02.2019
Angelina Jolie, Bangladeş'teki Arakanlı Müslümanları Ziyaret Edecek
Oscar ödüllü oyuncu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie'nin, 1 milyona yakın Arakanlı Müslümanın bulunduğu Bangladeş'i ziyaret edeceği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Angelina Jolie Haberleri | Angelina Jolie Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Angelina Jolie haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Angelina Jolie kimdir, hayatı ve biyografisi. İran'ın Angelina Jolie'si' Sahar Tabar Dine hakaret ve Ahlaksızlığı teşvik suçundan
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 08:04:22. #1.16#

title