Anavatan Partisi Mersin İl Kongresi Yarın Yapılacak

Anavatan Partisi Mersin İl Kongresi Yarın Yapılacak

Anavatan Partisi Mersin İl Başkanı Mehmet Bolat, Yarın Genel Başkan Erkan Mumcu'nun Katılımıyla Gerçekleştirilecek Olan Kongrede Yeniden Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı.

Anavatan Partisi Mersin İl Kongresi Yarın Yapılacak

Anavatan Partisi Mersin İl Başkanı Mehmet Bolat, yarın Genel Başkan Erkan Mumcu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek olan kongrede yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Bolat, bugün parti binasında düzenlediği toplantıda, yeniden başkan seçildiği takdirde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Anavatan Partisi'ni hak ettiği yere getirmek için çalışacağını belirtti. Anavatan Partisi'nin kuruluşundan bugüne kadar insanları birleştirici bir rol oynadığını söyleyen Bolat, insana hizmeti ibadet sayan ve vizyonundan asla birşey kaybetmemiş olan partinin 1995 yılından bu yana bir neferi olarak çalıştığını kaydetti. Bolat, sahipsiz bırakılmadığı takdirde Anavatan Partisi'nin asla batmayacağını da belirterek, bütün imkansızlıklara rağmen Anavatan Partisi'ni her platformda temsil etmekten gurur duyduğunu kaydetti. Bolat, yarın Manolya Düğün Salonu'ndaki kongreye Genel Başkan Erkan Mumcu'nun da katılacağını belirterek, herkesi kongreye davet etti.

(HK-MT-OK-Y)

Kaynak: İHA