Anaokulunda Ders Sırasında Sınıfın Tavan Sıvası Çöktü: 4 Yaralı

Anaokulunda Ders Sırasında Sınıfın Tavan Sıvası Çöktü: 4 Yaralı

Mersin'de bir anaokulunun tavan sıvası ders sırasında çöktü. Olay anında sınıfta bulunan ve çeşitli yerlerinden yaralanan 4 minik öğrenci hastaneye kaldırıldı.

Mersin'in Erdemli ilçesinde eğitim veren Çeşmeli Anaokulu'nun tavan sıvasının çökmesi sonucunda 4 öğrenci yaralandı. Öğrencilerin hayati tehlikesi bulunmazken, okulda eğitime 2 gün ara verildi.

DERS SIRASINDA TAVAN SIVASI ÇÖKTÜ

Olay, ilçeye bağlı Çeşmeli Mahallesi'nde bulunan Çeşmeli Anaokulu'nda meydana geldi. Öğrencilerin ders işlediği sırada 4 metrekarelik tavan sıvası çöktü. Sıva parçalarının altında kalan 4 öğrenci, başından ve omuzundan yaralandı. Yaralı öğrenciler ambulanslarla Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Erdemli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


''ANAOKULUNDA 2 GÜN SÜREYLE EĞİTİME ARA VERİLDİ''

Silifke Kaymakamı ve Erdemli Kaymakam Vekili Şevket Cinbir, "Sabah meydana gelen olayda 4 öğrencimiz yaralanmıştır. Öğrencilerimizin tedavi altına alınmıştır. Şu an için hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Anaokulunda 2 gün süreyle eğitime ara verildi. Valimiz Ali İhsan Su'nun talimatı ile olayla ilgili gerekli soruşturma başlatılmış bulunmaktadır" dedi. Yaralı 4 çocuğun tedavileri sürüyor.