Analı Oğullu Yakında Başlıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Analı Oğullu Yakında Başlıyor

Haberler.Com - Haberler | Dizi

BKM'nin yapımcılığını üstlendiği, sezonun iddialı sit-com'u Analı Oğullu için sayılı günler kaldı.

Analı Oğullu ekibi ilk kez basın karşısına geçerek çok özel açıklamalarda bulundu. Analı Oğullu’nun senaristi ve başrol oyuncusu Sermiyan Midyat, “Güle güle yazdım, güle güle oynadık, umarım izleyici de güle güle izler” dedi. Bir hayli eğlenceli geçen basın toplantısında ekip arasındaki diyaloglar, basın mensuplarını da güldürdü.

SİT-COMUN KONUSU

Mardin’den İstanbu’a gelen bir ailenin maceralarının yer aldığı sit-com için Sermiyan Midyat “Biz bu projede birbirinden uzak görünen dünyaların aslında aynı olduğunu göstermek istedik. Doğu bugüne kadar aşiret, kan davasıyla anıldı, bu projede farklı ve tatlı yönlerini göreceksiniz. Bu hikayede kendi hayatımdan da esinlendim. O yüzden yeterince absürt. Bir arada olmaz denen insanlar, olmaması gereken zamanda ve olmaması gereken yerde birleşecek” dedi.

Analı Oğullu projesinde, Sermiyan Midyat, Melisa Sözen, Devrim Yakut, Sera
Tokdemir, Murat Başoğlu, Köksal Engür, Çiğdem Tunç, Taner Rumeli,
Gülhan Tekin, Durul Bazan, Onur Buldu, Duygu Yetiş, Burcu Gönder gibi
başarılı isimler yer alıyor.

( Kaynak:)

Haberler.Com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
dadas kızıacrhly@hotmail.com:SACMA BİR DİZİ OLDUGU FRAGMANINDAN BELLİ YETER ARTK GÜNEYDOGU ŞİVESİYLE DİZİLER CEKMEYİNNNNN Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
üstelik sit-commuşmfc1950@hotmail.com:Bu komik dizi, aşiret, ağalık, kan davası, aile kararıyla öldürülen kızlar ve daha birçok şeyin üstünü örtebilecek mi? Bırakın bazı şeyleri yaldızlamayı. Cevap Yaz 7 4 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title