Anadolujet, Bursa'da Yaşayan Samsunlular İçin Uzağı Yakın Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Anadolujet, Bursa'da Yaşayan Samsunlular İçin Uzağı Yakın Etti

Anadolujet, Bursa'da Yaşayan Samsunlular İçin Uzağı Yakın Etti
KurumsalHaber.com - Haberler | Basın Bültenleri

Anadolu'yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, 21 Ekim'de başlattığı Samsun - Bursa uçuşlarını ve yolcularına sunduğu ek hizmetleri Samsun'da düzenlediği bir toplantı ile tanıttı.

Anadolu'yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, 21 Ekim'de başlattığı Samsun - Bursa uçuşlarını ve yolcularına sunduğu ek hizmetleri Samsun'da düzenlediği bir toplantı ile tanıttı. Uçtuğu kentler için değer üreten AnadoluJet, tüketici araştırmaları ve inovatif veri analizleri ile planladığı Samsun - Bursa uçuş rotasına ait karşılıklı seferleri haftada iki gün olarak icra ediyor. 80 bin Samsunlu'nun yaşadığı Bursa'dan Samsun'a olan havayolu yolcusu trafiğinin 2016'da artması bekleniyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, uçuş rotalarını artırıyor. Yeşil Bursa ile yurdumuzun kuruluş hikayesinin başlangıç noktası Samsun'u birbirine bağlayan AnadoluJet, Samsun'da düzenlediği bir toplantı ile 21 Ekim 2015 tarihinde haftada iki gün olarak başlattığı seferlerini tanıttı.

Samsun için değer üretmeye odaklanan AnadoluJet, Samsun - Bursa hat açılış projesinin oluşum sürecine Ipsos Araştırma Şirketi ile yaptığı Bursa Seyahat Alışkanlıkları Araştırması ile başladı. İnovatif bir yaklaşımla ele alınan demografik veriler ve istatistikler sonucu yapılan analizler Samsun - Bursa hattının hizmete açılmasına ışık tuttu. Farklı rotaları da analize tabi tutan AnadoluJet, Samsun için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Yeni hat ile birlikte AnadoluJet yolcuları, Samsun Çarşamba Havalimanı'dan Bursa Yenişehir Havalimanı'na haftada iki gün olmak üzere karşılıklı seyahatlerini icra ediyor.

AnadoluJet'in Samsun - Bursa hattı ile ilgili olarak bilgi veren AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan, "AnadoluJet olarak sahip olduğumuz 30 uçaklık filo ile Ankara'dan 36, İstanbul'dan Sabiha Gökçen'den 26, Bursa'dan 5 hat olmak üzere bugün toplamda 67 hat üzerinden 44 noktaya yılda yaklaşık 11 milyon yolcu taşıyoruz. Samsun; birbirinden güzel ilçeleriyle ve tarihiyle göz dolduran, ülkemiz açısından önem taşıyan bir liman kentimiz. Bursa ise en çok uçuş gerçekleştirdiğimiz 3. nokta. Bu iki önemli kenti birbiriyle buluşturan Samsun -Bursa hattımızın açılışı için her alanda olduğu gibi birçok araştırma ve analiz yürüterek bu iki kent arasında çok fazla trafik olduğunu gördük. Biz de halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda Bursa - Samsun hattını açmaya karar verdik. Şundan eminiz ki önümüzdeki günlerde Samsunlular da bu hatta sahip çıkarak, 2016'daki seyahatlerinde AnadoluJet'i daha fazla tercih edecekler. AnadoluJet olarak, Samsun ve Bursa için olduğu kadar ülkemizin diğer illeri için de değer üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Düzenlenen toplantıda, AnadoluJet'in yolcularına katma değer sağladığı ek hizmetlerden de bahseden Doğan, "AnadoluJet olarak, yolcularımıza havada sunduğumuz hızı ve konforu seyahatin diğer alanlarına da taşımak için çalışmalar yapıyor ve kampanyalar düzenliyoruz. Örneğin, 1 Nisan 2016 tarihine kadar biletlerini alan Bursa ve Sivas'tan Anadolu'ya Ankara aktarmalı seyahat edecek yolcularımıza, ücretsiz aktarma imkanı sunuyoruz. Böylece yolcularımız, Ankara'ya uçtuğu fiyattan Anadolu'nun dört bir yanına uçabiliyor. Havalimanı ile adres arası transfer, özellikle İstanbul ve Ankara'da yolcumuz için önemli bir sorun. SecureDrive işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz kampanya ile adres - havalimanı arası transfer hizmetini tek yön için 14.90 TL'den sağlıyoruz. Mayıs ayı sonuna kadar Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transferlerinde uygulanacak kampanya ile yolcularımız adreslerinden havalimanına, havalimanından adreslerine çok cazip bir fiyatla ulaşabiliyor. Araç kiralama şirketleri ile yaptığımız farklı işbirlikleri kapsamında da yolcularımızın çok hesaplı fiyatlara araç kiralama hizmeti almalarını sağlıyoruz. Aras Kargo işbirliğinde düzenlediğimiz "Bagajınız Kapıda Kampanyası" ile de yolcularımızı uçarken bagaj taşıma derdinden kurtarıyoruz. Bu işbirliği kapsamında, yolcu bagajları 19 TL 'den başlayan fiyatlarla adresten alınıp adrese randevulu teslim ediliyor " dedi.

Yeni uçuş noktaları ve AnadoluJet hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresi ziyaret edilebilir veya 444 25 38 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Anadolujet, Bursa'da Yaşayan Samsunlular İçin Uzağı Yakın Etti

KurumsalHaber.com - Son Dakika Haberleri

İstanbul, Samsun, Basın Bültenleri, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title