Amway Peter Island™ ile Güneşe Karşı

Amway Peter Island™ ile Güneşe Karşı

Bültenler - Haberler | Güncel
Amway Peter Island™ ile Güneşe Karşı

Amway'in güneş bakım ürünleri markası PETER ISLAND™ ciltte erken yaşlanmaya yol açabilecek güneş hasarına karşı cildin korunmasına destek oluyor.

Güneş losyonu ve güneş sonrası losyondan oluşan PETER ISLAND™ ürünleri içerdiği UVA/UVB koruması, nemlendiriciler ve E vitamini ile güneşin zararlı ışınlarına karşı savaşıyor.

Güneşlenme ve bronz ten herkese çok çekici gelse de cilt güneşe direkt teslim edilemeyecek derecede hassas ve değerlidir. Güneşin zararlı ışınlarından ve ciltte bırakacağı hasarlardan korunmak için mutlaka güneş kremi kullanmak gerekir.

Gözenekleri Tıkamayan Yağsız Formül

Güneşin zararlı ışınlarına karşı özel olarak geliştirilen Amway'in güneş bakım ürünleri markası PETER ISLAND™ içerdiği UVA/UVB koruması ve zengin nemlendiriciler ile cildi koruma altına alıyor. Farklı cilt tipleri için SPF 15 ve SPF 30 koruma faktörlü iki seçeneği olan PETER ISLAND™ Güneş Losyonları yağsız, gözenekleri tıkamayan ve suya dayanaklı özel formülü ile kullanım rahatlığı da sunuyor.

Uzun Süre Bronz Ten

PETER ISLAND™ Güneş Sonrası Losyon ise uygun SPF güneş losyonuyla birlikte kullanılması durumunda cildin soyulmasını önlüyor ve bronz tenin daha uzun süre korunmasını sağlıyor. Cilde su desteği sağlayan nemlendiriciler ve nemlendirici yararları ile tanınan Aloe Vera'nın yanı sıra Kakao Yağı, Shea Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı içeriyor. Her cilt tipi için uygun olan PETER ISLAND™ Güneş Sonrası Losyon kokusuyla da kullananları cezbediyor.

PETER ISLAND™ güneş losyonları ve güneş sonrası losyon güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için mükemmel bir koruma sağlıyor.

PETER ISLAND™ Güneş Losyonu SPF 15 - 250 ml (Amway)- 54,26 TL

PETER ISLAND™ Güneş Losyonu SPF 30 - 250 ml (Amway)- 60,48 TL

PETER ISLAND™ Güneş Sonrası Losyon - 250 ml (Amway)- 31,76 TL

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title