Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile Bir Araya Geldi!

Cumhurbaşkanlığı ve Türksat'ın daveti ile SpaceX projeleri ve otomobil devi Tesla ile bilim dünyasının en büyük yıldızlarından birisi haline gelen Elon Musk tarafından, Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleştirileceğini ShiftDelete.

08.11.2017 16:50

Cumhurbaşkanlığı ve Türksat'ın daveti ile SpaceX projeleri ve otomobil devi Tesla ile bilim dünyasının en büyük yıldızlarından birisi haline gelenElon Musktarafından, Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleştirileceğiniShiftDelete.Netfarkıyla ilk olarak sizlerle paylaşmıştık.Yerli otomobil çalışmalarının hız kazandığı, son günlerde böyle önemli bir toplantının gerçekleştiriliyor olması, birçok soru işaretini beraberinde getirirken büyük bir heyecana neden oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Elon Musk, saat 15: 30 itibariyle Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

Gerçekleştirilen görüşmede yer alan diğer iki isim ise Ulaştırma BakanıAhmet Arslanve Bilim, Sanayi ve Teknoloji BakanıFaruk Özlüoldu.Cumhurbaşkanlığı sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, SpaceX Şirketinin Kurucusu Elon Musk'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Kabul Etti" ifadelerine yer verildi.

Görüşmenin detayları hakkında, ilerleyen saatlerde bir basın açıklaması yapılması bekleniyor. Bunun yanı sıra, gerçekleştirilen bu görüşme kısa bir süre içerisinde sosyal medya platformlarında büyük beğeni topladı.

Kaynak: Shiftdelete