Cami Tuvaletindeki Paraları Çalan Hırsızlar Kamerada

Cami tuvaletindeki paraları çalan hırsızlar kameradaBİLECİK - Bilecik'in Bozüyük ilçesinde geçtiğimiz günlerde Merkez Kasımpaşa Camii tuvaletlerinin bulunduğu alanda yer alan kulübede biriken paraları çalan hırsızlar, önce kameralara ardından polise yakalandı.

25.01.2018 17:53

Cami tuvaletindeki paraları çalan hırsızlar kamerada


BİLECİK - Bilecik'in Bozüyük ilçesinde geçtiğimiz günlerde Merkez Kasımpaşa Camii tuvaletlerinin bulunduğu alanda yer alan kulübede biriken paraları çalan hırsızlar, önce kameralara ardından polise yakalandı.

Cami tuvaletlerinin girişindeki kulübeye giren hırsızlar biriken paraları alarak kayıplara karışmıştı. Olayın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları araştırmalarda güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan hırsızlık olayıyla ilgili şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonrasında şüpheliler V. S., S. Y. ve A.E. yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğünce ifadeleri alınan şüpheliler daha sonra adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden V.S. daha önceden de suç kaydı bulunduğundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer 2 şüpheli ise sorgularına müteakip serbest bırakıldı.

Öte yandan, taraftan hırsızların kulübenin camını zorlayarak açmaları ve camdan içeriye girerek paraları alıp kaçmaları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaynak: İHA