Bilecikspor Yöneticileri Belediye Meclis Üyelerine Atkı Hediye Etti

Bilecik’in köklü spor kulüplerinden Bilecikspor Başkanı Harun Dilek ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve meclis üyelerine atkı hediye etti.

08.11.2017 14:13

Bilecik'in köklü spor kulüplerinden Bilecikspor Başkanı Harun Dilek ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve meclis üyelerine atkı hediye etti.


Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı başkanlığında gerçekleştirilen Kasım ayı meclis toplantısına, Bilecikspor heyeti de katıldı. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "İlimizin köklü spor kulüplerinden Bileciksporumuzun Başkanı Harun Dilek, belediye meclisimizin Kasım ayı olağan toplantısına katıldı. Şahsıma ve belediye meclis üyelerimize Bilecikspor atkısı takdim etti. Kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eder, Bileciksporumuzun başarılarının devamını dilerim" ifadelerini kullandı. Ayrıca, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve meclis üyelerine atkı hediye eden Kulüp Başkanı Harun Dilek ve beraberindekiler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. - BİLECİK

Kaynak: İHA