Amatör Spor Kulüplerine Krampon Dağıtıldı

Adıyaman Valiliği tarafından Adıyaman’da, sağlıklı bir genç neslin oluşması amacıyla amatör spor kulüplerine krampon ayakkabı dağıtıldı.

25.01.2018 17:55

Adıyaman Valiliği tarafından Adıyaman'da, sağlıklı bir genç neslin oluşması amacıyla amatör spor kulüplerine krampon ayakkabı dağıtıldı.


Gençlik Hizmetleri ve Spor Adıyaman İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman'da 1. Amatör kümede mücadele eden 19 takım ve 2. amatör kümede mücadele eden 21 amatör spor futbol kulübüne krampon ayakkabı dağıtıldığını belirtti. Adıyaman'da, sağlam temeller üzerinde oluşturulması düşünülen futbol alt yapı çalışmalarının çok önem arz ettiklerini söyleyen Müdür Keleş, "Futbol ve diğer spor faaliyetlerinde altyapı çalışmalarının sporcularımızın zihinsel, fiziksel ve birçok çevresel faktörlerin sporcu kişisel gelişimi ve beraberinde spor kulüplerinin ekonomik ve performansa dayalı başarıların ortaya çıkmasında en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak ilimizdeki futbolun ve diğer spor branşlarının marka değerini yükseltme adına her turlu katkıda bulunmaya devam edeceğiz" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İHA