Çukurova Belediyesini Kana Bulayan Saldırganın Yolsuzlukla Suçlandığı Ortaya Çıktı

Çukurova Belediyesini Kana Bulayan Saldırganın Yolsuzlukla Suçlandığı Ortaya Çıktı

Adana'da, Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Akmaz'ı silahla öldüren Ahmet Altuğ'un zabıta amiri olarak görev yaptığı, hakkındaki yolsuzluk iddiaları nedeniyle görev yerinin değiştirildiği öğrenildi.

Adana'da Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Akmaz'ı silahla öldüren şüpheli Ahmet Altuğ'un zabıta amiri olarak görev yaptığı, hakkındaki yolsuzluk iddiaları nedeniyle görev yerinin değiştirildiği öğrenildi. Altuğ'un olaydan bir hafta önce sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımlarıyla saldırının mesajını verdiği ortaya çıktı.

YOLSUZLUK İDDİASI

Alınan bilgiye göre, şüpheli Ahmet Altuğ'un daha önce aynı belediyede zabıta amiri olarak görev yaptığı, hakkındaki yolsuzluk iddiaları nedeniyle görev yeri değiştirilerek Yapı İşleri Müdürlüğünde görevlendirildiği öğrenildi.

Gözaltına alınan şüphelinin ifadesinin alınmasının ardından yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

SALDIRGANIN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI ORTAYA ÇIKTI

Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ'un olaydan bir hafta önce sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımlarıyla saldırının mesajını verdiği ortaya çıktı. Altuğ'un sosyal medya hesabından 'Ben mevki ve makam için doğmadım ama namussuz olanlara da biat etmedim', 'Herşeyin vakti saati varmış. Şimdi tam zamanı herkes yaptığının bedelini ödeyecek, kalanlar da vicdanı ile baş başa kalacaklar', 'Aralık ayının on beşinden sonra kim istifa edecek kim canının derdine düşecek hep beraber göreceğiz' şeklinde paylaşımlarda bulunduğu görüldü.

YORUMLAR (63)

 • LAN OGLUM:
  buchp li belediyeler dokuluyor valla ekrem iman sizinogluda karakolbasmisti birde balikesirde birsuru dayreleri varmis askari ucrete otuz bessenedir calisiyorum biseye sahip olamadim yahehehe tobetobe ne nededin sislimi aman oraya girer seniz simdi eskiyi acmis olur sunuzderler sozen zamanini cogunuz hatirlamaz
 • ÖZDEMİR ŞAHİN:
  Adaletin olmadığı yerde herkes kendi adaletini sağlar.vuran haklıdır kesin.durup dururken insan niye adam vursun.madem yolsuzluk yaptı neden soruşturma açmadınız.
 • MERDA:
  DEVLET DAİRELERİ BİTİK DURUMDA HER BİRİ BİRBİRİNİN SUÇLARINI ÖRTBASLA ÜLKE KAYIYOR DİBE.
 • TUNÇ06:
  hersesin belin de silah son kötü sıkılan sıkyor sonrada pişman ..KORKAK ADAM SİLAH TAŞIR .
Tüm 63 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.