Amazon Haberleri

Amazon haber, Amazon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amazon - 25.11.2020
"Gülümseten Cuma" indirimleri herkesten önce Amazon Prime üyelerine açılacak
Amazon Prime üyeleri, 27 Kasım Cuma günü gerçekleşecek "Gülümseten Cuma" indirimlerine herkesten önce erişecek.
Amazon - 20.11.2020
Amazon.com.tr'nin "Gülümseten Cuma Haftası" fırsatları başladı
Amazon Türkiye'nin Gülümseten Cuma Haftası fırsatları başladı.
Amazon - 18.11.2020
Küresel piyasalar yön arayışında
ABD'li e-ticaret devi Amazon'un, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladığını açıklaması sonrası dün New York borsasında işlem gören eczane zincirlerinin hisselerinde yüzde 8'i aşan kayıplar görüldü.
Amazon - 18.11.2020
New York borsası düşüşle kapandı
Öte yandan, ABD'li e-Ticaret devi Amazon, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladığını açıkladı.
Amazon - 17.11.2020
Amazon'dan çevrimiçi eczane hizmeti
ABD'li e-ticaret devi Amazon, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladı.
Amazon - 17.11.2020
Kovid-19'un küresel ekonomide çok boyutlu tahribatı
Salgının doğurduğu iktisadi krizin ciddiyeti ortadayken, krizin faturası ülkeler ve çeşitli sosyal tabakalar arasında farklılık gösteriyor. Örneğin, gelir adaletsizliği üzerine yaptığı çalışmalarla bilinen uluslararası yardım kuruluşu Oxfam'ın araştırmasına göre, mevcut rakamların üzerine yarım milyara yakın insan daha, salgının yol açtığı etkilerle birlikte açlık sınırının altına sürüklenecek. Yine Fransa merkezli Dünya Doktorları (Médecins du Monde) örgütü de sadece ekonomik kapasitesi kısıtlı ülkelerde değil, gelişmiş ülkelerde de Kovid-19 salgınıyla birlikte milyonlarca insanın açlık ve yoksulluk sınırının altına itildiği uyarısı yapıyor. Öte yandan, Swiss Bank, UBS ve Pricewaterhouse Coopers'ın (PwC) hesaplamalarına göre, halihazırda dünyanın en zengin insanı olan Amazon'un CEO'su Jeff Bezos ve birçok ulus aşırı şirket, ekonomik teşvik paketleri sayesinde piyasada bollaşan para ile zenginliklerine zenginlik katmaya devam ediyor.
Amazon - 16.11.2020
Amazon.com.tr'den "Erken Gülümseten Cuma" indirimleri
Amazon.com.tr'nin "Erken Gülümseten Cuma" indirimleri cep telefonu aksesuarları, kulaklıklar, ofis ve kırtasiye ürünlerinde yüzde 60'a varan indirimlerle başladı.
Amazon - 14.11.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Deniz Dünyası çocukların ve ailelerin ziyaretine açık"
Tropikal tatlı su canlıları ile Hint ve Pasifik okyanuslarından getirilen canlılara da ev sahipliği yapılıyor. Deniz Dünyası'nda vatandaşlarımızın anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirebildiği, Deniz Dünyası Tüneli yer alıyor. 18 metre uzunluğundaki tünelimiz 300 ila 350 tonluk tuzlu su ile dev bir görsel şölen sunuyor. Yine burada Karadeniz, Marmara, Kuzey Ege soğuk su balıklarının yanı sıra köpek balıkları, vatozlar ve levrekler bulunuyor. Tesisteki üçüncü kısım da 6 akvaryumdan oluşuyor. Burada tatlı su canlıları yaşıyor. Tropikal paku, koi, amazon tetrozonları, tatlı su kabukları, pengasus, Afrika ve Amerika cikletleri bu noktada ziyaretçileri karşılıyor.
Amazon - 13.11.2020
KOBİ'ler Amazon.com.tr'de sundukları fırsatları yönetebilecek
Amazon.com.tr, satış ortaklarının indirimli ürünlerini sitenin "Günün Fırsatları" sayfasında ücretsiz olarak öne çıkarabileceği "Fırsatlar" hizmetinin devreye girdiğini duyurdu.
Amazon - 12.11.2020
realme 7 Amazon.com.tr'de satışa sunuldu
Amazon Türkiye müşterileri bugünden itibaren realme 7 modeline Amazon.com.tr üzerinden hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleriyle sahip olabiliyor.
Amazon - 12.11.2020
New York borsası karışık seyirle kapandı
ABD'li teknoloji şirketlerinden Amazon ve Apple'ın hisseleri yüzde 3'ün Microsoft ve Netflix'in hisseleri yüzde 2'nin ve Facebook'un hisseleri yüzde 1'in üzerinde değer kazandı.
Amazon - 11.11.2020
Amazon.com.tr'den Şahane İndirim Günleri
Amazon.com.tr'nin 9-11 Kasım'da geçerli olacak Şahane İndirim Günleri süresince tüketiciler modadan elektroniğe, oyuncaktan evcil hayvan ürünlerine kadar birçok kategoride binlerce ürüne yüzde 70'e varan indirimlerle sahip olabiliyor.
Amazon - 11.11.2020
Yurt içi piyasalar, ödemeler dengesi verilerine odaklandı
Dün New York borsasında ABD'li teknoloji şirketlerinden Zoom'un hisseleri yüzde 9 değer kaybederken, Amazon'un hisseleri yüzde 3'ün, Facebook'un hisseleri yüzde 2'nin üzerinde düşüş kaydetti.
Amazon - 11.11.2020
New York borsası karışık seyirle kapandı
ABD'li teknoloji şirketlerinden Zoom'un hisseleri yüzde 9'luk kayıp yaşarken, Amazon'un hisseleri yüzde 3'ün, Facebook'un hisseleri yüzde 2'nin üzerinde düşüş kaydetti.
Amazon - 10.11.2020
New York borsası karışık seyirle açıldı
ABD'li teknoloji devlerinden Amazon ve Facebook hisseleri yüzde 3'ün, Netflix'in hisseleri yüzde 1'in, Zoom hisseleri ise yüzde 7'nin üzerinde değer kaybetti.
Amazon - 10.11.2020
AB'den Amazon'a suçlama
Avrupa Birliği (AB), Amazon firmasını platformundaki bağımsız satıcılara ait hassas verileri kendi perakende satışlarına fayda sağlayacak biçimde kullanmakla suçladı.
Amazon - 10.11.2020
Ne Seçimdi Ama!
Trump iki sektöre savaş açtı: Birincisi 'Big Pharma' dediğimiz büyük ilaç firmaları, ikincisi ise 'Big Tech' dediğimiz Facebook, Google, Amazon, Apple gibi firmalar ve bu baba teknoloji firmalarının yörüngesine girmiş ana akım medya.
Amazon - 09.11.2020
Amazon.com.tr'nin Şahane İndirim Günleri başladı
Amazon.com.tr'nin Şahane İndirim Günleri başladı.
Amazon - 07.11.2020
5. Türkiye İş Ahlakı Zirvesi
Karahan, "Bazı markaların kendi sektörlerindeki küresel hacmin büyük bir kısmını kapsayacak kadar büyüdükleri görülmektedir. Örneğin Google arama motoru piyasanın yüzde 90'ına, Facebook sosyal medyanın üçte ikisine, Amazon çevrimiçi perakende satış piyasasının yüzde 40'ına, Alibaba ise Çin'de e-ticaret piyasasının yüzde 60'ına sahip durumdadır.
Amazon - 07.11.2020
Otomotiv ve teknoloji şirketlerinin yöneticileri IAEC 2020'de buluşacak
9-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek IAEC 2020'nin konuşmacıları arasında BMW Otonom Sürüş Stratejileri Bölüm Başkanı Armin Graeter, Amazon Web Services (AWS) İş Geliştirme Direktörü Massimo Cavazzini ve Akıllı Şehirler Komitesi ile Çin Uluslararası Ekonomik İşbirliği Örgütü (CIECA) Başkanı ve Smart Cities Danışmanlık (SCC) Üst Yöneticisi (CEO) Prof.
Amazon - 05.11.2020
RTÜK, Netflix ve Amazon Prime Video'ya lisans verdi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, uluslararası platformlar Netflix ve Amazon Prime Video'nun, yerli örnekleri gibi yükümlülüklerini yerine getirerek lisans aldığını bildirdi.
Amazon - 05.11.2020
Son dakika haber... FutureCommerce360 Konferansı
Gelen son dakika haberlerine göre Amazon Avrupa ve Türkiye Kamu Politikaları Direktörü Eirini Zafeiratou, online satış ile birlikte geleneksel satışın biteceği iddialarına değinerek, "Çok kanallı satışlar geleneksel satışları öldürmeyecek ama işin geleceği de bu. Fiziksel ve online'ın birleştiği bir deneyimden bahsediyoruz.
Amazon - 31.10.2020
Dünya otomotiv sanayisinin kalbi IAEC 2020'de atacak
Dünya devlerinin yöneticileri otomotivin geleceğini anlatacak IAEC 2020'nin ana konuşmacıları, SAE International İcra Kurulu Başkanı David Schutt, Amazon Otomotiv Grubu Ürün Geliştirme Yöneticisi Max Cavazzini, CLEPA Başkanı Thorsten Muschal, Truva AŞ Başkanı Prof.
Amazon - 30.10.2020
Amazon.com.tr'de yüzde 50'ye varan indirim imkanı
Amazon.com.tr'de cep telefonu aksesuarları ve ofis ürünleri kategorilerinde geçerli yüzde 50'ye varan indirimler başladı.
Amazon - 30.10.2020
ABD'li teknoloji devleri üçüncü çeyrek bilançolarını açıkladı
ABD'li teknoloji devleri Apple, Amazon, Facebook, Twitter ve Google'ın ana kuruluşu Alphabet, bu yılın temmuz-eylül döneminde gelirlerini artırdı.
Amazon - 29.10.2020
New York Borsası yükselişle kapandı
ABD'li teknoloji devlerinden Facebook'un hisseleri yüzde 5'e yakın değer kazanırken, Apple ile Alphabet'in hisseleri yüzde 3'ün ve Amazon'un hisseleri yüzde 1'in üzerinde artış gösterdi.
Amazon - 27.10.2020
Google'a açılan tarihi dava teknoloji devlerini endişelendiriyor
Trump'ın Google'a karşı başlattığı savaş hakkında ABD basını ve kamuoyu "Davanın açılması iyi bir gelişme ama bu davayı Trump yönetimi açmamalıydı", "Trump bazen iyi işler yapar ama yanlış sebeplerle yapar" gibi sözlerle davaya olan genel tutumlarını ifade ediyorlar. Bunlara ilaveten, Trump yönetimiyle "dijital imparator" Google arasındaki savaşın aslında çok daha önceden açılması gerektiği de vurgulanıyor. Çünkü Google, Microsoft, Amazon gibi ABD ekonomisinde büyük etkisi olan ve dolayısıyla sahip olduğu güçle birlikte uluslararası veri akışını ve iletişimi kontrol eden "imparatorlukların" sadece ABD değil bütün dünya için tehlike arz ettiği düşünülüyor.
Amazon - 26.10.2020
Amazon'da böcek yiyen 9 kuş türü popülasyonunda keskin düşüş
Amazon'da böcek yiyen kuş türlerinin sayısının son yıllarda önemli ölçüde azaldığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Amazon Haberleri | Amazon Haber - Haberler - Sayfa 9 - Amazon haberleri, son dakika amazon haber ve gelişmeleri burada. Brezilya: Amazonlar'daki orman kaybı son 12 yılın en yüksek düzeyinde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 11:16:48. #1.14#

title