Amazon Haberleri

Amazon haber, Amazon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amazon - 15.12.2020
Norveç basını, Suudi Arabistan'ın ülkeye rejim muhalifi el-Bağdadi için infaz timi gönderdiğini iddia etti
Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi ve aynı zamanda alışveriş sitesi Amazon'un da sahibi olan Washington Post gazetesi patronu Jeff Bezos'un cep telefonunun hacklenmesi olaylarında bilgi toplanmasında kilit rol oynayan el-Bağdadi'nin bu iki nedenle hedef seçilmiş olabileceği iddialar arasında yer aldı.
Amazon - 15.12.2020
QNBEYOND 3. dönem başvuruları devam ediyor
Çalışmalarına başladığı 2019 yılı başından bu yana binlerce başvuru alan QNBEYOND şu ana kadar 19 girişimi mezun etti. QNBEYOND Hızlandırma Programı network'ü içerisindeki QNB Finansbank dışından, alanında uzman 78 mentoru ile girişimlere, satış, pazarlama, hukuk, ürün yönetimi, globalleşme, finans gibi ihtiyaç duyabileceği tüm konularda danışmanlık ve Amazon Web Services, Zendesk, Google Cloud Platform, Hubspot, Product Hunt, Zeplin, Desk360 gibi global ve yerel 66 iş ortağının sağladığı özel indirimlerle destek oluyor.
Amazon - 11.12.2020
Amazon Prime Video Türkiye Aralık 2020 takvimi açıklandı
Amazon Prime Video Türkiye'nin aralık ayı takvimi açıklandı.
Amazon - 10.12.2020
Fransa'dan Google ve Amazon'a "izinsiz reklam çerezi" cezası
Fransa Ulusal Bilişim ve Özgürlükler Komisyonu (CNIL) "kullanıcıların bilgisayarlarına önceden izin alınmadan ve yeterli bilgi verilmeden reklam yerleştirdikleri" gerekçesiyle Google ve Amazon'a toplamda 135 milyon avro para cezası kesti.
Amazon - 08.12.2020
KOBİ'ler Amazon Lojistik'le kazanıyor
Amazon Lojistik kullanan KOBİ'ler teslimat ücretlerinden yüzde 40 tasarruf ederken 3 binin ürüne kadar ücretsiz depolama ve kaldırma hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.
Amazon - 07.12.2020
Amazon.com.tr'den yılbaşı hediye rehberi
Amazon.com.tr yılbaşı hediye rehberi ile herkesi gülümsetebilecek geniş bir hediye seçkisini tüketicilerle buluşturuyor.
Amazon - 03.12.2020
Amazon'dan "Türk KOBİ'lerinin girişimci ruhuna inanıyoruz" vurgusu
Amazon Avrupa ve Türkiye Kamu Politikaları Direktörü Eirini Zafeiratou, "Türkiye operasyonlarımızın başladığı Eylül 2018'den beri Türk KOBİ'lerinin girişimci ruhunun gücüne her zaman inandık.
Amazon - 02.12.2020
Slack'in 22,7 milyar dolar karşılığında Salesforce'a satılacağı açıklandı
2010 yılında Stewart Butterfield tarafından kurulan Slack, zaman içerisinde hızla büyüdü ve Google, Microsoft ve Amazon gibi şirketlerin satın alma tekliflerini aldı.
Amazon - 01.12.2020
Amazon yağmur ormanlarındaki kayıp "son 12 yılın en yüksek seviyesine" çıktı
Brezilya'da Amazon yağmur ormanlarındaki kaybın, son 12 yılın en yüksek seviyesine çıktığı bildirildi.
Amazon - 01.12.2020
Amazon.com.tr müşterilerinden "Gülümseten Cuma" indirimlerine büyük ilgi
Türkiye'deki Amazon müşterileri, bu yıl "Gülümseten Cuma" boyunca bilgisayar, bebek ürünleri, sağlık-kişisel bakım, kozmetik ve evcil hayvan ürünleri kategorilerine büyük ilgi gösterdi.
Amazon - 27.11.2020
"Gülümseten Cuma" fırsatları başladı
Amazon.com.tr, şimdiye kadar gerçekleştirilecek en büyük Gülümseten Cuma fırsatlarının bugün başladığını duyurdu.
Amazon - 26.11.2020
TELKODER'den "Ulusal Veri Stratejisi" önerileri
"Sadece birkaç işletmecinin içinde bulunduğu rekabet, pazarı şekillendiriyor" Türkiye'nin verilerinin Türkiye'de barındırılmasına ilişkin hedeflerin gerçekleşebilmesi için konunun önümüzdeki günlerde toplanması planlanan 12. Ulaştırma ve Haberleşme Şurası'nda titizlikle ele alınması ve bu kapsamda gerekli tüm paydaşların bu şurada yer alması gerektiğini savunan Teberci, şunları kaydetti: "Türkiye küresel rekabette yer almalı ve verilerini de korumalı. Küresel veri ve bulut hizmetleri pazarında rekabet Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud ve Alibaba Cloud gibi büyük oyuncular arasında yaşanıyor.
Amazon - 25.11.2020
Fransa, internet devlerine dijital vergi için ihtarda bulundu
Fransa, Google, Facebook ve Amazon gibi büyük internet şirketlerine 15 Aralık'a kadar dijital hizmet vergisi ödemeleri için ihtarda bulundu.
Amazon - 25.11.2020
"Gülümseten Cuma" indirimleri herkesten önce Amazon Prime üyelerine açılacak
Amazon Prime üyeleri, 27 Kasım Cuma günü gerçekleşecek "Gülümseten Cuma" indirimlerine herkesten önce erişecek.
Amazon - 20.11.2020
Amazon.com.tr'nin "Gülümseten Cuma Haftası" fırsatları başladı
Amazon Türkiye'nin Gülümseten Cuma Haftası fırsatları başladı.
Amazon - 18.11.2020
Küresel piyasalar yön arayışında
ABD'li e-ticaret devi Amazon'un, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladığını açıklaması sonrası dün New York borsasında işlem gören eczane zincirlerinin hisselerinde yüzde 8'i aşan kayıplar görüldü.
Amazon - 18.11.2020
New York borsası düşüşle kapandı
Öte yandan, ABD'li e-Ticaret devi Amazon, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladığını açıkladı.
Amazon - 17.11.2020
Amazon'dan çevrimiçi eczane hizmeti
ABD'li e-ticaret devi Amazon, ABD'de reçeteli ilaçların satın alınabileceği çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Amazon Haberleri | Amazon Haber - Haberler - Sayfa 8 - Amazon haberleri, son dakika amazon haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber! Çin teknoloji şirketlerinin Çin istihbaratı için veri analizi yaptığı iddia edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 06:31:34. #1.14#

title