Amazon Haberleri

Amazon haber, Amazon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amazon - 26.03.2021
LG UltraGear oyun monitörleri, oyun yayıncılarına hız sunuyor
Oyun oynarken sizi izleyenlerle etkileşime gireceğiniz için mutlaka hitap yeteneğinizi geliştirin. Yayın sırasında gelecek sorulara sesli yanıtlar da vermeniz gerekeceği için diksiyonunuzun düzgün olmasına, Türkçeyi doğru kullanmaya ve en önemlisi küfür ve argo sözcüklerden kaçınmaya çalışın. Unutmayın bazen 18 yaşından küçük izleyicileriniz de yayınlarınıza misafir olacak. İyi biri oyun yayıncısı olabilmenin sırlarından biri de oyun tercihleriniz olacaktır. Herkes tarafından oynanan oyunlar yerine az bilinen, merak edilen ya da zorluk derecesi yüzünden tercih edilmeyen oyunlarda gösterdiğiniz başarı, ilgili oyunlarda takılan izleyicileri sizin yayınlarınıza çekecektir." LG markalı monitörler, 29 Mart'a kadar devam edecek Amazon'un "Bahar Fırsatları" kampanyası kapsamında indirimlerle tüketicilere sunuluyor.
Amazon - 25.03.2021
Mustafa Cengiz, Fenerbahçe'nin 28 şampiyonluk talebiyle ilgili konuştu
"SAÇMA BİR ŞEYE KARŞI AÇIKLAMA YAPARSANIZ SİZ DE BATARSINIZ" Gerekli hazırlıkların yapıldığını vurgulayan başkan Mustafa Cengiz, "Camialar çok kırılgan ve hemen rüzgara kapılıyorlar. Nasıl Amazon'da bir kelebek kanat çırpınca kainatı sarsarsa onun gibi.
Amazon - 23.03.2021
Google, Android telefonlarda uygulamaların çökmesine neden olan sorunun çözüldüğünü açıkladı
Google, dünya genelinde birçok Android telefonda uygulamaların çökmesine neden olan sorunu giderdiğini açıkladı. Pazartesi günü başlayan sorun nedeniyle çok sayıda Android telefonda aralarında Gmail, Facebook ve Amazon'un da bulunduğu birçok uygulama açılmıyordu.
Amazon - 23.03.2021
New York borsası yükselişle kapandı
Tahvil faizlerindeki gerileme, teknoloji hisselerinin de toparlanma göstermesini sağladı. ABD'nin büyük teknoloji şirketlerinden Apple, Microsoft ve Netflix'in hisseleri yüzde 2'yi aşkın değer kazanırken, Amazon ve Facebook'un hisseleri yüzde 1'in üzerinde yükseldi.
Amazon - 22.03.2021
Amazon'un İtalya şubesindeki işçilerden, çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle grev
ABD merkezli e-ticaret mağazası Amazon'un İtalya şubesinde çalışan işçiler, daha iyi koşulların sağlanması istemiyle 24 saatliğine iş bıraktı.
Amazon - 22.03.2021
Amazon.com.tr'de "Bahar Fırsatları" başladı
Amazon Türkiye'nin yüzde 50'ye varan indirimler sunan "Bahar Fırsatları" başladı.
Amazon - 20.03.2021
Fransa'da çevreci öğrencilerden küreselleşme karşıtı protesto
Fransa'da kendilerini çevreci, anti-kapitalist ve küreselleşme karşıtı olarak tanımlayan yüzlerce öğrenci ve vatandaş, hükümetin korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele önlemlerini, İklim Yasası'nı ve ABD'li e-ticaret firması Amazon'un ülkenin güneyinde tesis kurma planını protesto etmek...
Amazon - 19.03.2021
LG'den evlilik hazırlığında olan çiftlere özel kampanya
TV'de yer alan Netflix, Apple TV, Amazon Prime, YouTube, Bein Connect, TV+, Vodafone TV ve BluTV gibi uygulamaların yanı sıra NanoCell TV'ler, Smart Share özelliği sayesinde Apple AirPlay2 de dahil olmak üzere birçok bağlantıyı destekliyor.
Amazon - 18.03.2021
"Uluslararası alanda söz sahibi olan yayıncıları ülkemize getirmeyi başardık"
"ULUSLARARASI YAYINCILAR ARTIK TÜRKİYE'DE" Türkiye'yi dünya nezdinde zora sokmak isteyenlerin olduğunu belirten Şahin, uluslararası yayıncıların Türkiye'ye geliş serüvenini anlatan Şahin, sözlerini şeyle sürdürdü: "Türkiye'de enteresan bir yapı var veyahut da enteresan bir kesim var. Netflix Türkiye gelmesin, uluslararası bir kuruluşun Türkiye'ye gelmemesinden dolayı doğacak bir takım söylentiler; işte Netflix Suudi Arabistan'da bile var ama Türkiye'de yok görüyor musun? Buna müsaade eder miyiz Allah aşkına. Böyle bir şey yok ki zaten. Netflix Türkiye gelsin diye bir talimat yok gelmesin diye talimat yok böyle bir talimat olmaz zaten. Biz almış olduğumuz eğitim, birikim ve mesleki tecrübeyle ve buranın yapısıyla birikimi ile üyelerimizin desteğiyle bu çalışmaları yapıyoruz. Uluslararası alanda söz sahibi olan Amazon gibi Spotify gibi yerli olan Blu TV gibi, Exxen gibi Puhu TV gibi bu alanda yayın yapan sektöre destek olan biz kuruluşlara lisans verdik.
Amazon - 10.03.2021
Brezilya'da sağlık sisteminin çökmekte olduğu uyarısı
Vakalardaki artışın sebebi, Kovid-19'un yeni varyantı olan P.1 olarak gösteriliyor Brezilya'da salgın nedeniyle sağlık sisteminin çökmekte olduğunu belirten uzmanlar vakalardaki artışın, Amazon eyaleti şehri Manaus'tan çıktığı düşünülen, Kovid-19'un oldukça bulaşıcı varyantı olan P.
Amazon - 10.03.2021
Kaspersky'den startuplara güvenlik tavsiyeleri
"Bulut kaynaklarda uygun güvenlik ayarları bulunmayabilir" Kaspersky açıklamasında, ilk işini kuran birçok girişimcinin yaptığı tipik hatalar ele alınarak tavsiyelerde bulunuluyor. Açıklamaya göre, startupların çoğu, örneğin Amazon AWS ya da Google Cloud gibi, halka açık bulut hizmetlerine bel bağlar, ama bunlarda bu tür depolama alanlarına uygun güvenlik ayarları bulunmayabilir.
Amazon - 10.03.2021
Amazon'un kurucusu Bezos, iklim değişikliğiyle mücadele için 10 milyar dolar harcamayı hedefliyor
NEW ABD'li e-ticaret devi Amazon'un kurucusu ve üst yöneticisi (CEO) Jeff Bezos, iklim değişikliği ile mücadele için 10 milyar dolar harcamayı planlıyor.
Amazon - 09.03.2021
Twitter, makamını kullanarak şirkete dava açtığı iddiasıyla Texas Başsavcısı aleyhinde mahkemeye başvurdu
Başsavcı Paxton, 13 Ocak 2021'de, "Trump'ın koordineli olarak sosyal medya hesaplarının kapatıldığı" gerekçesiyle Google, Facebook, Twitter, Amazon ve Apple'a dava açarak, sosyal medya şirketlerinden "içerik yönetim politikaları" hakkında bilgi vermelerini istemişti.
Amazon - 08.03.2021
İnsanlar dünyanın tropikal yağmur ormanı örtüsünün üçte ikisine zarar verdi
Söz konusu ormanların yüzde 30'unun da insanlar tarafından zarar verilerek yangına ve gelecekteki yıkıma karşı daha savunmasız hale getirildiği kaydedilen araştırmada, yıkımın yarısından fazlasının ise Güney Amerika'daki Amazon ve sınırındaki yağmur ormanlarında gerçekleştiği ifade edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Amazon Haberleri | Amazon Haber - Haberler - Sayfa 4 - Amazon haberleri, son dakika amazon haber ve gelişmeleri burada. Android Telefonunuzu Daha Az Sinir Bozucu Yapmanın 9 Kolay Yolu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.06.2021 03:16:38. #1.13#

title