Amatör Futbolcuların Meyve Suyundan Zehirlendiği İddiası

Amatör Futbolcuların Meyve Suyundan Zehirlendiği İddiası

Yozgat 1.Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Çekerek Belediyespor'un 7 futbolcusunun içtikleri meyve suyundan zehirlendikleri idda edildi.

Amatör Futbolcuların Meyve Suyundan Zehirlendiği İddiası

Yozgat 1. Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Çekerek Belediyespor'un 7 futbolcusunun içtikleri meyve suyundan zehirlendikleri idda edildi.

Çekerek Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Kırlı, yaptığı açıklamada, Bahadın maçı öncesi kulüp binasında toplanan futbolcularından 7'sinde, mide bulantısı ve kusma belirtileri ortaya çıkması üzerine Çekerek Devlet Hastanesi'ne başvurduklarını söyledi.

Futbolcuların maç öncesi içtikleri meyve suyundan zehirlendiklerini ifade eden Kırlı, ayakta tedavi edilen futbolcuların sağlık durumlarının iyi olduğunu kaydetti.

Kırlı, yaşadıkları bu olay nedeniyle Bahadın maçına çıkamadıklarını belirterek, "Bizim için önemli olan arkadaşlarımızın sağlık durumlarıydı. Hastanede bir süre gözlem altında tutulan arkadaşlarımız şu an gayet iyiler. Maça çıkamayacağımızı ASKF, Futbol İl Temsilciliği ve rakip takıma bildirdik. Hastane ve emniyet tutanaklarını ilgili makamlara sunacağız. Müsabakanın ileri bir tarihte oynanacağını sanıyorum" diye konuştu.

- YOZGAT