Amasya: AK Parti Merzifon İlçe Başkanlığı'na Metin Uysal Seçildi

Amasya: AK Parti Merzifon İlçe Başkanlığı'na Metin Uysal Seçildi

- AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir'in Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybetmesinden Sonra Yapılan Seçimde İlçe Başkanlığı'na Metin Uysal Seçildi.

Amasya: AK Parti Merzifon İlçe Başkanlığı'na Metin Uysal Seçildi

- AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir'in trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesinden sonra yapılan seçimde İlçe Başkanlığı'na Metin Uysal seçildi.

16 Temmuz tarihinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Yıldız'ın yaralandığı, Merzifon Belediye Başkanı Hayati İncekul'un hayatını kaybettiği kazadan ağır yaralı olarak kurtulan ve 46 gün sonra hayatını kaybeden AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir'den sonra boşalan İlçe Başkanlığı görevine yapılan seçimle Metin Uysal geldi.

AK Parti İlçe Başkanlığı görevini daha önceden vekaletle yürüten ve yapılan seçimlerden sonra asil olan yeni başkan Metin Uysal, "Bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Geçirmiş olduğumuz bu zor günlerin ardından Hamza Demir'in bıraktığı yerden aynı şevk ve heyecanla devam edeceğiz. Onların kalbindeki hizmet aşkı ateşini bizde kalbimizde yakıp yarım kalan işleri biran önce bitirmek ve yeni projeleri hayata geçirmek için arkadaşlarımız ile birlikte tek yumruk halinde çalışacağız" dedi.

(DY-SA)