Amanda Cerny 'Kadınlar Hayattan Ne İster?' Sorusuna Yanıt Verdi

Amanda Cerny 'Kadınlar Hayattan Ne İster?' Sorusuna Yanıt Verdi

'Yozgatlı Dayı' lakabıyla tanıdığımız Cafer Lalek ile girdiği diyalogla Türkiye'de adını duyuran Amanda Cerny, son paylaşımıyla "Kadınlar hayattan ne ister?" sorusuna cevap verdi.

Türkiye'de sosyal medya kullanıcılarının 'Yenge' olarak tanıdığı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ilginç bir paylaşımda bulundu.

TÜRK ERKEKLERİNİN GÖZDESİ

Bir Türk kullanıcıyla yaptığı sohbet üzerinden Türkiye'de kısa sürede fenomen haline gelen Yenge lakaplı Amanda Cerny hesabından yaptığı esprili paylaşımlarla öne çıkan bir isim...


SON PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Türkiye'de tanındıktan sonra ülkemizden de çok sayıda takipçi kazanan Cerny, yaptığı son paylaşımda bu defa hemcinslerinin hayatta neye ihtiyaç duyduğuyla ilgili bir bilgi paylaşımında bulundu.


"HAYATTA KADINLARIN İHTİYAÇ DUYDUĞU ÜÇ ŞEY VAR"

Çekici fiziğini ortaya koyan 26 yaşındaki Amanda Cerny, hesabından paylaştığı fotoğrafın altına: "Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır: Yemek, Su ve Övgü" notunu düştü.

İşte Amanda'nin dikkat çeken paylaşımı;YORUMLAR (57)

 • SNİPER:
  İstisnalar hariç kadınların ekseriyatı hayattan 3 şey ister doğru. Para, para ve para ;) Paran varsa tipin, nikin, pipin, tikin, kipin önem arzetmez. Karga isen şahan olursun onların gözünde. Yalansa yalan deyin bre :)
 • BORA:
  Kadinlar icin olmazsa olmazlari olan 3 sey. Iyi bir partner, zengin bir koca ve zayif fit olmalari
 • MEHMET VAROL:
  Selam! Bir kadının veya bir erkeğin, '''' kadınlar-erkekler ne ister? '''' şeklinde bir cümle kurmasının bile yanlış olduğu kanaatindeyim. Kadınlar, toplu yaşayan putperest bir kabilenin üyeleri değiller ki, aynı kafada olsunlar. ! Erkek yada kadın, farklı coğrafyalarda, farklı kültürlerde, farklı sosyal ve ekonomik şartlar içinde yaşayan ve apayrı duyguları barındıran varlıklardır. Kısacası; insan, yaratılmışların en şereflisidir ve her biri başka bir dünyadır, genellenemez.
 • MAHO AGA:
  HER DERDIMIZ BITTI KARILARIN DERDI BIZIMI GERDI TÜRKIYENIN SORUNU BUMU DIGER YORUMLARI ACIN AYIP AYIP
 • OSMANLI TORUNU:
  basınımızı tebrik etmek lazım bir cümleden ne resimler ne haberler çıkarıyor sayfalar yetmiyor yani habercilikte bayağı uçmuşuz
 • MERT:
  Kadının ne istediği açıktır mesela bunları şöyle sıralarsınız:giyinmesi,takı takması,yemesi,gezmesi,dans etmesi,şarkı söylemesi ve dahası...
 • ÖVGÜ?:
  Övgü de ne dir la ne arar la Türk erkeğinde :) Önce övülmeyi hak edecek birşeyler yapmalı öyle yok bedavaya övgü mövgü. .
  AHUM : Aptal adam seninle yaşayan bayana nobel ödül verilmeli yorumun dan ne mal olduğun belli defol
 • VAY BE:
  Duydun mu yemek su ve övgüymüş sen onu külahıma anlat artık devir değişti kadınlar abi abi dedikleri adamlara para makam güç olduğu zaman resmen kendini satıyorlar maalesef ülkemizde bu tür örnekler çokça mevcut kadının tek istediği 3 şey şan makam ve para
 • BS:
  Kadınların ne istediği, kişiye göre değişir. Kimisinin gözü paradan başka bişey görmez. Bazısı sadece sevmek ve sevilmek, değer görmek ister. Kısacası; Her kadına göre değişir.
 • ZÜLKÜF:
  bu twter mi dir nedir ona nasıl üye olunur facebookta bulamadım amandayı amnadaya şiirim attın kalbimi ataşamağlup oldum o bakışa amanda amanda amanda nasıl yazılsam sana amanda amanda dünyanın güzelliği var onda
Tüm 57 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.