Alzheımer Vakfı Yararına

Alzheımer Vakfı Yararına

Lezzetin En İyileri 14 Haziran'da İstanbul Lezzet Festivali'nde Buluşuyor.

Alzheımer Vakfı Yararına

LEZZETİN EN İYİLERİ 14 HAZİRAN'DA İSTANBUL LEZZET FESTİVALİ'NDE BULUŞUYOR.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Lezzet Festivali bu yıl beşinci kez lezzettin en iyilerini bir kez daha 14 Haziran'da Alzheimer Vakfı yararına Kemer Golf & Country Club'da bir araya getiriyor.

İstanbul'un 60 en iyi mekanının ve firmasının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları, en lezzetli, en inanılmaz tatlarını konuklarıyla paylaşacakları festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor. Gelirinin Alzheimer Vakfı'na bırakılacağı festivalin geccesinde ise Ferhat Göçer sahne alarak festivalin konuklarına muhteşem bir konser verecek.

Davetiyelerin, Alzheimer Vakfı ve KG&CC'den temin edileceği festivalde tam bir lezzet zirvesi yaşanacak. Türkiye'nin en değerli lezzet yaratıcılarının çok özel hünerlerini, Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin spesiyallerini sunacağı festivalin bu yıl beşincisi yapılıyor.

İstanbul Lezzet Festivali'ne ikramları ile katılacak bazı firmalar:

İstanbul Lezzet Festivali'nin bazı ikram katılımcıları:

Banyan, Cafe Marmara, Çırağan Palace Kempinski Hotel, Doluca, Gezi, Haegen Dazs, Hamdi Kebapçı, Hyatt Regency Hotel, İskele Balık, Kavaklıdere, Kemer Golf & Country Club, La Rocca, Lucca, Meditrina, Midpoint, Mirror Bistro, Pearl Restaurant & Bar, Porto Antico, Tahtasaray, The Marmara Hotel, Tike,

ALZHEİMER VAKFI'NA ÇAĞDAŞ BİR HUZUR EVİ İÇİN

Alzheimer Vakfı yararına gerçekleştirilecek "5.İstanbul Lezzet Festivali"yle günümüzde nedeni hala bilinmeyen ve beyin düşünce, hafıza, dil bölümlerini etkileyen Alzheimer hastalığının önemine dikkat çekilecek. Festival Alzheimer hastalığını tanıtmak, hasta ve hasta yakınlarına destek olmak amacıyla Alzheimer Vakfı ve Kemer Golf & Country Club tarafından düzenleniyor. Alzheimer Vakfı'nın

çağdaş bir huzurevi yaptırabilmek amacıyla gerçekleştirilen etkinliklerden bir tanesi olan "5. İstanbul Lezzet Festivali" sosyal sorumluluk bilinci ile de dikkat çekiyor.

Kaynak: Gecce