Altınyıldız ile Arzu Kaprol İşbirliği Güçleniyor

Altınyıldız, Arzu Kaprol Markalı Tekstil Ürünlerini, 2008 Yaz Sezonuyla Birlikte Satışa Sunmaya Hazırlanıyor.

Altınyıldız ile Arzu Kaprol İşbirliği Güçleniyor

Altınyıldız, Arzu Kaprol markalı tekstil ürünlerini, 2008 yaz sezonuyla birlikte satışa sunmaya hazırlanıyor.

Altınyıldız'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, tasarımcı Arzu Kaprol ile "Arzu Kaprol" markası için yeni bir işbirliğine imza attı. Türkiye'de ilk kez bir kurumun, tasarımcının kendi adını taşıyan markasıyla yaptığı anlaşma çerçevesinde, tasarımcının ürünleri 2008 yaz sezonuyla birlikte Altınyıldız bünyesindeki Arzu Kaprol mağazalarında müşterileriyle buluşacak.

Altınyıldız'ın 2003'ten beri Network, son bir yıldır da Que markalarının kadın koleksiyonlarını tasarlayan Arzu Kaprol, bundan böyle kendi markasını da Altınyıldız çatısı altında tasarlayıp moda takipçilerinin beğenisine sunacak. Böylece Altınyıldız ile Arzu Kaprol arasında yıllardır var olan birliktelik, yeni bir platforma taşınmış olacak.

Bir ülkede endüstriyel gelişme için tasarımın çok önemli olduğuna ve ülkemizde bu konuda kayda değer bir ilerlemenin gerçekleştiğine dikkat çeken Altınyıldız Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Boyner, bir dünya markası haline gelen Arzu Kaprol'un sofistike ve göz kamaştırıcı ürünlerini mağazaları aracılığıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Boyner, "Türk kumaşını dünyaya tanıtan Altınyıldız, uzun bir süredir Türk tasarımının gücünü de tüm dünyaya benimsetmeyi hedefliyor. Arzu Kaprol'un de içinde olduğu Türk tasarımcılardan oluşan ekiple büyüyen markalarımıza şimdi Arzu Kaprol markasının da eklenmesi bu çabamızda bizi daha da fazla güçlendiriyor" dedi.

Arzu Kaprol de yaptığı açıklamada, "Altınyıldız ile 2003'ten beri çok güzel bir işbirliği içindeyiz. Altınyıldız bir tasarımcının yaratıcılığına ve özgür çalışma anlayışına çok destek veren bir kurum. Çatısı altındaki diğer markalar gibi Arzu Kaprol markası da, tasarımcı markası duruşunda, Türkiye'de bu anlamdaki ilk işbirliği ile daha geniş kitlelerle buluşacak, Altınyıldız'ın sektördeki tecrübesi, mağazacılık ve operasyon gücünden alacağı destek ile daha ileriye gidecek" diye konuştu.

(CY-CY-ÖK-E)