Altınordu'da Mahalleler Beton Yola Kavuşuyor

Altınordu'da Mahalleler Beton Yola Kavuşuyor

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde ulaşımdaki sorunları ortadan kaldırmak adına sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Uzunisa Mahallesi’nde beton yol çalışması gerçekleştirdi.

Altınordu'da Mahalleler Beton Yola Kavuşuyor

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde ulaşımdaki sorunları ortadan kaldırmak adına sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Uzunisa Mahallesi'nde beton yol çalışması gerçekleştirdi.

30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana 161 kilometre beton yol ve 60 kilometre sıcak asfaltı milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi 2018 yılı sonuna kadar hedeflediği toplam 262 km beton yol ve 135 km sıcak asfalt çalışması için ise hummalı bir çalışma yürütüyor.

Mahallelerde sürdürülen çalışmalar aralıksız devam ederken Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise Uzunisa Mahallesi'nde beton yol işlemi gerçekleştirdi. Uzunisa Mahallesi sokaklarında yapılan beton yol çalışmalar ile Uzunisa Mahallesi yıllardır beklediği hizmetlere kavuşmuş oldu.

Altınordu ilçesinde sürdürülen beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ulaşımda uzun vadeli çalışmalar yürüttüklerini söyledi. 2018 yılı sonuna kadar hedefledikleri 262 km beton yol ve 135 km sıcak asfalt çalışması için durmaksızın çalıştıklarının altını çizen Başkan Tekintaş, "30 Mart yerel seçimlerinde söz verdiğimiz beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Ekiplerimiz ilçe genelinde belirlenen alanlarda bu çalışmaları gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana toplam 161 km beton yol ve 60 km sıcak asfaltı milletimizin kullanımına sunduk. Altınordu genelinde 2018 yılı sonuna kadar hedefimiz ise devlet-millet işbirliği içerisinde 262 km beton yol ve 135 km sıcak asfalt çalışmasını Altınordu'ya kazandırmak, bu kapsamda çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimizin son yaptığı çalışma ile Uzunisa Mahallesi'nde beton yol işlemi gerçekleştirerek yolları uzun vadeli bir yapıya kavuşturduk. Altınordu'da ulaşımda kaliteyi arttırarak uzun vadeli hizmetler yapmaya devam edeceğiz" dedi. - ORDU