Altındağ'da Projeler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Altındağ'da Projeler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Altındağ'da Projeler Hız Kesmeden Devam Ediyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi, yapımı devam eden tesislerin inşaatlarında projeleri tek tek gezerek inceledi.

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'yi, yapımı devam eden tesislerin inşaatlarında projeleri tek tek gezerek inceledi.

Altındağ Belediyesi'nin, çarşı ve düğün sarayı projelerini, Altınköy'de yapımı devam eden misafir konaklarını, ardından da camiler ve aile sağlığı merkezlerini gezen Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tüm yatırımların hız kazanması talimatını veren Tiryaki, "Altındağ Belediyesi olarak en önemli özelliğimiz hızlı olmamız. Söz verdiğimiz yatırımı hemen hayata geçiriyor ve kısa sürede bitiriyoruz. Gece gündüz Altındağ'ın geleceği için çalışıyor ve hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

İLKDURAK, ÇARŞI VE DÜĞÜN SARAYLARI

İlk olarak Altındağ'a değer katacak çarşı ve düğün saraylarını gezen Tiryaki, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Doğantepe, Başpınar ve Karapürçek mahallelerine, dört gözle beklenen çarşı ve düğün sarayı armağan ettiklerini söyleyen Tiryaki, bu mahallelerin giderek değer kazandığını da sözlerine ekledi.

İKİNCİ DURAK ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ

Daha sonra Altınköy Açık Hava Müzesi'ne geçerek, burada yapımı devam misafir konakları ve köyde gerçekleştirilen onarım çalışmalarını denetleyen Veysel Tiryaki, Altınköy Açık Hava Müzesi'nin çok büyük ilgi görmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Başkan Tiryaki, tadilat, bakım ve onarım işlerinin tamamlanmasının ardından, Altınköy Açık Hava Müzesi'nin, baharda yeniden ziyarete açılacağını müjdeledi.

Başkan Tiryaki'nin bir sonraki durağı ise camiler ve aile sağlığı merkezleri oldu. Yapımı devam eden camileri ve yapımı tamamlanan aile sağlığı merkezlerini gezen Tiryaki, "Altındağ bu yatırımlar sayesinde değişiyor ve değişmeye devam edecek. Şu anda Altındağ'ın pek çok noktasında şantiyemiz var. Bunların tamamını kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz" dedi. Başkan Tiryaki, gezdiği tüm duraklarda çalışmaların daha hızlı ilerlemesi talimatını verdi. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title