Altın: 'Şu An İstediğimiz Güçte Değiliz' - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Altın: 'Şu An İstediğimiz Güçte Değiliz'

AA - Spor
 - Güncelleme:
Altın: 'Şu An İstediğimiz Güçte Değiliz'

Turkcell Süper Lig'de Hacettepe'yi 4 -0 Yenen Kocaelispor'da, Teknik Direktör Erhan Altın, 'Şu An İstediğimiz Güçte Değiliz, Olma Şansımız da Yok. İlerleyen Haftalarda Daha İyi Çalışarak, Tempomuzu Daha da Yükselteceğiz' Dedi.

Turkcell Süper Lig'de Hacettepe'yi 4-0 yenen Kocaelispor'da, teknik direktör Erhan Altın, ''Şu an istediğimiz güçte değiliz, olma şansımız da yok. İlerleyen haftalarda daha iyi çalışarak, tempomuzu daha da yükselteceğiz'' dedi.

Erhan Altın, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Kocaelispor'a geldiğinde futbolcularla görüştüğünü ve beyaz, temiz bir sayfa açmalarını istediğini söyledi.

Futbolcularına ''Sıfırdan başlıyoruz, geçmişten kesinlikle bahsetmek yok, hep geleceğe ve önümüze bakacağız'' dediğini anımsatan Altın, takımın gücünü, futbolcuların antrenmansız olduklarını bildiğini, takımla bir hafta çalışma imkanı bulduğunu kaydetti.

-HACETTEPE CEPHESİ-

Hacettepe Teknik Direktörü Erdoğan Arıca ise Kocaelispor maçında olumlu hiçbir şey yapmadıklarını ifade ederek, ''Pozisyon üretemedik ve rakibimize pozisyonlar verdik, dolayısıyla mağlup olduk. Kocaelispor'u tebrik ediyoruz'' diye konuştu.

AA - Spor

, Haber

title