Altın Marka Haberleri

Altın Marka haber, Altın Marka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Altın Marka - 5.6.2020
Dev fabrika, enerjisini güneşten alıyor
"Bakanlarımızın işaret ettiği stratejiyi benimsemiş bulunmaktayız" Yaptığı yatırımlar ile Türkiye Altın Marka Ödüllerinde Yılın İş adamı seçilen Kırbıyık, kendi fabrikalarında güneş enerjisinden elektrik üreterek milli enerji politikalarına ve çevreci projelere tam destek veriyor.
Altın Marka - 9.11.2019
8 Kasım 2019 Haberleri
8 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Altın Marka - 19.12.2018
Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu
İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde II. Türkiye Altın Marka Ödülleri dün gece gerçekleşti.
Altın Marka - 18.12.2018
Medipol Sağlık Grubu "Altın Marka"Da Birinci Oldu
Medipol Sağlık Grubu, "II. Türkiye Altın Marka Ödülleri" kapsamında halk oylamasıyla sağlık alanında geçen yıl olduğu gibi bu sene de birinci seçildi.
Altın Marka - 18.12.2018
Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu
İSTANBUL Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen 'Türkiye Altın Marka' ödüllerinin ikincisi sahiplerini buldu.
Altın Marka - 18.12.2018
Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu
Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Türk markalarını yüceltmeye çalışmak önemli bir girişimdir" dedi.
Altın Marka - 17.12.2018
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Hızlandırıcı Programı Basın ToplantısıYer: TÜSİAD Genel MerkeziTarih: 17 AralıkSaat: 11: 002.
Altın Marka - 5.1.2018
Türk Girişimcilere İngiltere'de Yatırım Fırsatı
Gayrimenkul sektöründe uluslararası standardizasyon sistemi olan İSO 9001-2008 kalite standartlarına uygun olarak hizmet verdiklerini belirten Elibol, Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından gayrimenkul sektöründe ilk tavsiye edilen 'Altın Marka' olarak seçilmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.
Altın Marka - 4.1.2018
Sarar: Termik Santral Eskişehir'e Yakışmaz
'ÇALIŞANLARIMIZIN YÜZDE 90'I KADN' Bir süre Eskişehir Ticaret Odası başkanlığı görevinde de bulunan Cemalettin Sarar, Eskişehir için var olduklarını söyledi. Sarar, "Şu anda Sarar'da çalışan sayımız 5 bin kişinin üstündedir. Bunların da 90'ı kadın çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızla mutlu, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktayız. Ayrıca çalışanlarımızın çocuklarına burs imkanı da sağlıyoruz. Ülkemizde bizim büyüklüğümüzde bir giyim ve ev tekstili firması yoktur. Ben ve kardeşlerim, bir Eskişehirli olarak çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Devletimiz ve milletimiz bizi ödüllendirmesi lazım. Hak ettiğimiz bu ödülleri de alıyoruz. Bu yıl, 'Yılın Altın Marka' ödülüne layık görüldük.
Altın Marka - 4.1.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Sarar Basma Fabrikası'nda gazetecilerle biraraya gelen Cemalettin Sarar, Sarar'ın 1944 yılında 12 metre karelik bir dükkanla başlayan iş serüvenin bugün 5 bin çalışanıyla sürdüğünü belirtti. Cemalettin Sarar şöyle devam etti: "Bayat Pazarı'ndaki 12 metrekarelik dükkanla işe başladık. 12 metrekarelik dükkan 24 oldu, 24 metrekare 48 oldu. 3-5 kişiyle çalışırken 14 kişi olduk. Atölyemizi büyüttük, işlerimizi büyüttük. Avrupa'ya ve Türkiye'ye mal satmaya başladık. Böyle sata sata dedik ki; dünya markası olacağız dedik. 1980 yıllarında lambalar yanmıyordu, gaz yağı yoktu, benzin, mazot yoktu Türkiye'de. Asarcıklı Caddesi'nde bir bina yaptık. Oraya makineler aldık. Ama elektrikler 4 saat kesiliyordu. Allah'a şükürler olsun Türkiye bunu yendi." 'ÇİN'E BİLE MAĞAZA KURDUK' Sarar şirketinin nasıl büyüdüğünü de anlatan Cemalettin sarar, "Almanya'ya gittim, oradan 5 tane kullanılmış makine aldım. 1983 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 2 arsa aldık. Daha sonra Sarar'ı Avrupa'nın en büyük firmalarından birisi yaptık. Çin'e bile mağazamızı kurduk. Rusya'ya gidin bizim mağazamız var. Bizim için bu büyük bir kıvanç. Dünyanın her köşesinde, 5 kıtada, 55 ülkede 100'den fazla mağazamız var. Türkiye'de de 200'ün üzerinde mağazamız var. Yaş 75 ama hala koşuyoruz" dedi.  'ÇALIŞANLARIMIZIN YÜZDE 90'I KADN' Bir süre Eskişehir Ticaret Odası başkanlığı görevinde de bulunan Cemalettin Sarar, Eskişehir için var olduklarını söyledi. Sarar, "Şu anda Sarar'da çalışan sayımız 5 bin kişinin üstündedir. Bunların da 90'ı kadın çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızla mutlu, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktayız. Ayrıca çalışanlarımızın çocuklarına burs imkanı da sağlıyoruz. Ülkemizde bizim büyüklüğümüzde bir giyim ve ev tekstili firması yoktur. Ben ve kardeşlerim, bir Eskişehirli olarak çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Devletimiz ve milletimiz bizi ödüllendirmesi lazım. Hak ettiğimiz bu ödülleri de alıyoruz. Bu yıl, 'Yılın Altın Marka' ödülüne layık görüldük.
Altın Marka - 4.1.2018
Sarar: Termik Santral Eskişehir'e Yakışmaz
Sarar Basma Fabrikası'nda gazetecilerle biraraya gelen Cemalettin Sarar, Sarar'ın 1944 yılında 12 metre karelik bir dükkanla başlayan iş serüvenin bugün 5 bin çalışanıyla sürdüğünü belirtti. Cemalettin Sarar şöyle devam etti: "Bayat Pazarı'ndaki 12 metrekarelik dükkanla işe başladık. 12 metrekarelik dükkan 24 oldu, 24 metrekare 48 oldu. 3-5 kişiyle çalışırken 14 kişi olduk. Atölyemizi büyüttük, işlerimizi büyüttük. Avrupa'ya ve Türkiye'ye mal satmaya başladık. Böyle sata sata dedik ki; dünya markası olacağız dedik. 1980 yıllarında lambalar yanmıyordu, gaz yağı yoktu, benzin, mazot yoktu Türkiye'de. Asarcıklı Caddesi'nde bir bina yaptık. Oraya makineler aldık. Ama elektrikler 4 saat kesiliyordu. Allah'a şükürler olsun Türkiye bunu yendi." 'ÇİN'E BİLE MAĞAZA KURDUK' Sarar şirketinin nasıl büyüdüğünü de anlatan Cemalettin sarar, "Almanya'ya gittim, oradan 5 tane kullanılmış makine aldım. 1983 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 2 arsa aldık. Daha sonra Sarar'ı Avrupa'nın en büyük firmalarından birisi yaptık. Çin'e bile mağazamızı kurduk. Rusya'ya gidin bizim mağazamız var. Bizim için bu büyük bir kıvanç. Dünyanın her köşesinde, 5 kıtada, 55 ülkede 100'den fazla mağazamız var. Türkiye'de de 200'ün üzerinde mağazamız var. Yaş 75 ama hala koşuyoruz" dedi.  'ÇALIŞANLARIMIZIN YÜZDE 90'I KADN' Bir süre Eskişehir Ticaret Odası başkanlığı görevinde de bulunan Cemalettin Sarar, Eskişehir için var olduklarını söyledi. Sarar, "Şu anda Sarar'da çalışan sayımız 5 bin kişinin üstündedir. Bunların da 90'ı kadın çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızla mutlu, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktayız. Ayrıca çalışanlarımızın çocuklarına burs imkanı da sağlıyoruz. Ülkemizde bizim büyüklüğümüzde bir giyim ve ev tekstili firması yoktur. Ben ve kardeşlerim, bir Eskişehirli olarak çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Devletimiz ve milletimiz bizi ödüllendirmesi lazım. Hak ettiğimiz bu ödülleri de alıyoruz. Bu yıl, 'Yılın Altın Marka' ödülüne layık görüldük.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Altın Marka Haberleri | Altın Marka Haber - Haberler - Altın Marka haberleri, son dakika altın marka haber ve gelişmeleri burada. İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi sektörün devlerini ağırlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 17:12:42. #1.15#
title