Altın Koza Film Festivali Heyecanı D-Smart'ta
Haberler » Güncel » Altın Koza Film Festivali Heyecanı D-Smart'ta - Haber

Altın Koza Film Festivali Heyecanı D-Smart'ta

D-Smart, Altın Koza Film Festivali boyunca daha önce ödül almış birbirinden seçkin filmleri ekrana getiriyor.

Altın Koza Film Festivali Heyecanı D-Smart'ta

Sinemaseverler 17-23 tarihleri arasında D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk aracılığı ile festival coşkusunu yaşayacak.

D-Smart, sinemaseverlerin en çok beğendiği, ödüllü filmleri izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te 17- 23 Eylül tarihleri arasında ekrana gelecek daha önce ödül almış birbirinden güzel filmler sinemaseverleri ekrana kilitleyecek.

Sırtını yüksek kayalıklara dayamış, yüzünü yüce bir denize dönmüş, etekleri zeytinliklerle süslü küçük, fakir bir köyü ve o köyde yaşayan insanların hayatını konu alan Beş Vakit, 17 Eylül Pazartesi saat 22:20'de D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te izleyicilerle buluşacak.

Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un yaptığı, cezaevinden yeni çıkmış Yusuf, bambaşka hayatları olan ve birbirlerini çok seven Uğur ve Bekir'in hikayelerinin anlatıldığı Masumiyet, 18 Eylül Salı saat 22:10'da D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te ekranlara gelecek.

Yaşadığı bir kaza sonucu hafızasını yitiren Ali'nin ve yakınlarının hayatını anlatan Korkuyorum Anne, 19 Eylül Çarşamba günü Saat 22:20'de D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te sinemaseverlere duygusal dakikalar yaşatacak.

Akıllı ama cahil, sinirli ama komik Karagöz ve kendisinin tam tersi olan zekasını fırsatçılığı ile birleştirip her işten sıyrılan Hacivat'ın devlet işlerine bulaşmasını anlatan Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 20 Eylül Perşembe günü, saat 22:30'da D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te izleyenlere kahkaha dolu dakikalar yaşatacak.

Mesleği her şeyin üstünde gelen Sedat'ın ve daha sonrasında tutkulu bir aşk yaşadığı Mine'nin hikayesini anlatan, Sis ve Gece, 21 Eylül Cuma günü saat 22:10'da D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te sinemaseverlerle buluşacak.

İstanbul'a yeni gelen bir müezzin olan Musa ile rahibe adayı Clara'nın uzlaşma çabasıyla yalnızlığı paylaşmalarını konu alan Uzak İhtimal, 22 Eylül Cumartesi günü saat 22:10'da D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te ekranlara gelecek.

Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı başrollerini ise Şahan Gökbakar, Doğa Rutkay ve Haldun Boysan'ın paylaştığı Gen, dağlık bölgede yer alan eski bir akıl hastanesinde psikiyatr olarak göreve başlayan Dr. Deniz'in hayatını ve akıl hastanesinde yaşanan esrarengiz olayları konu alıyor. Gen, 23 Eylül Pazar günü saat 22:10'da sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler