'Altın Petek'de Yarışmacının Bilemediği "Kuş" Sorusu Pes Dedirtti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

'Altın Petek'de Yarışmacının Bilemediği "Kuş" Sorusu Pes Dedirtti

Haberler.com - Haberler | Magazin

TRT'de yayınlanan 'Altın Petek' yarışmasında Kezban isimli yarışmacının "Hangi kuş uçar?" sorusunda iki joker hakkını birden kullanması ekran başındakileri şaşırttı.

TRT ekranlarında yayınlanan 'Altın Petek' yarışmasının önceki akşam yayınlanan bölümüne Kezban isimli yarışmacı damga vurdu.

"DEVEKUŞUNUN UÇUP UÇMADIĞINDAN EMİN DEĞİLİM"

"Hangi kuş uçabilir?" sorusunda joker hakkını kullanan yarışmacı ilk tercihini "kivi" seçeneğinden yana kullandı. Bu cevabın yanlış çıkması sonrası devekuşu ve angut arasında kaldığını belirten Kezban, "Devekuşunun uçup uçmadığından emin değilim" şeklinde bir ifade kullandı.

UZUN SÜRE DÜŞÜNÜP "ANGUT" DEDİ

Uzun süre düşündükten sonra ikinci jokerini kullanan ve tercihini anguttan yana kullanan şaşkın yarışmacı, bir sonraki soruyu görmeye hak kazandı.

MEKE GÖLÜ SONU OLDU

Sonraki sorularda da zorlandığı gözlenen Kezban "Nazar boncuğu olarak nitelendiririlen Konya'daki gölümüz hangisidir?" sorusuna Meke yerine Tuz Gölü yanıtını verince ödül kazanamadan yarışmadan elendi.

'Altın Petek'de Yarışmacının Bilemediği
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (25)
31 terım 31 ıstıfaaaaa:kus beyınlı bnm kus ucar desene
yok kutu AYISI:e kusura bakmayın ama siyasi tercihe göre yarışmacı seçince o siyasi tercihin kültür ve bilgi seviyesi çıkıyor ortaya. . ne de olsa o siyasi grup hayvanat bahçesi müdürünü tübitak başkanı yaptı son 3-4 yılda o adamın ve tayfasının reddettiği projeler yurt dışında ödül aldı neredeyse nobel alacak adamlar. . pardon çocuklar ve gençler. . . .
sertt:salak hdpli
500
title