Altın Emlak Temsilcileri İstanbul'da Buluştu

Altın Emlak Genel Müdürlüğünün düzenlediği özel bir organizasyonda bir araya gelen Altın Emlak temsilcilikleri, Gayrimenkul Eğitmeni Paul Vincenti’den ‘Gayrimenkul Uzmanlığında 7 Formül’ ve ‘Emlakçılıkta Zaman Yönetimi’ eğitimlerini aldılar.

Altın Emlak Temsilcileri İstanbul'da Buluştu

Altın Emlak Genel Müdürlüğünün düzenlediği özel bir organizasyonda bir araya gelen Altın Emlak temsilcilikleri, Gayrimenkul Eğitmeni Paul Vincenti'den 'Gayrimenkul Uzmanlığında 7 Formül' ve 'Emlakçılıkta Zaman Yönetimi' eğitimlerini aldılar.

Altın Emlak'ta 25 ilde bulunan 111 ofis bir araya geldi. Altın Emlak Genel Müdürlüğünün düzenlediği özel bir organizasyonda bir araya gelen Altın Emlak temsilcilikleri, Gayrimenkul Eğitmeni Paul Vincenti'den 'Gayrimenkul Uzmanlığında 7 Formül' ve 'Emlakçılıkta Zaman Yönetimi' eğitimlerini aldılar.

"Periyodik eğitimlerde buluşuyoruz"

Altın Emlak temsilcilerinin online eğitimler ve olağan pazarlama toplantılarının yanı sıra periyodik toplantılar ile de bir araya geldiğini belirten Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı "Her toplantıda farklı konularda temsilcilerimizi bir araya getiriyoruz. Yeni iş modelleri, mevzuat, imar, hukuk ve değerleme gibi birçok farklı konularda temsilcilerimize eğitimler veriyoruz. Onlar da müşterilerine en güncel ve doğru bilgiler ile hizmet sunuyorlar. Emlakçılıkta bilgi ve iletişimin en önemli iki unsur olduğunu biliyoruz ve konularında uzman kişilerden eğitimler alıyoruz" dedi.

"Birçok işbirliğimiz ile özel emlakçılık hizmeti sunuyoruz"

20 yıllık know-how (bilgi satışı ya da kiralanması) deneyimini temsilcilerine sunduklarını belirten Özelmacıklı "Müşterilerin emlakla ilgili tüm ihtiyaçlarına online sistemimizle anında yanıt verebiliyoruz. Tüvimer, Trink Kira, Findeks, Evtiko, Fu Gayrimenkul, CRM sistemimiz ve birçok ilan portalı ile entegre çalışıyoruz. Ofislerimiz gerçek profesyonellerden oluşuyor ve güçlü sistem altyapımız ile gelişimleri yakından takip ediyorlar" diye konuştu.

"En hızlı büyüyen emlak firmasıyız"

Ofis açmak isteyen girişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetler ile sunduklarını ve en hızlı büyüyen emlak firması olduklarını belirten Altın Emlak Genel Müdürü "Son üç ayda Bursa'dan Trabzon'a, Kırklareli Babaeski'den Çanakkale Gelibolu'ya kadar onbir yeni temsilcilik ailemize katıldı. İstanbul'da ise Kayaşehir'de Fenertepe, 24. Bölge ve AVM temsilciliklerinin yanı sıra Venezia, Kartal İstMarina, Halkalı Bizim Mahalle ve İstasyon Mahallesi temsilciliklerimiz açılıyor" şeklinde konuştu.

"'Bayim Olur Musun? fuarındayız"

Yeni adaylar ile 12 - 15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 'Bayim Olur Musun?' fuarında bir araya geleceklerini belirten Özelmacıklı, "UFRAD'ın ilk üyelerinden olarak uzun yıllardır katıldığımız fuarda girişimciler ile özel standımızda bir araya geleceğiz. Fuara özel avantajlı bayilik koşullarımız ve fırsatlarımızı paylaşacağız" dedi. - İSTANBUL