ALPER TAŞDELEN HABERLERİ

Alper Taşdelen haber, Alper Taşdelen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alper Taşdelen - 25.03.2020
Çankaya Belediyesi, evde yetiştirmeleri için vatandaşlara menekşe dağıtacak
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Türkiye ve dünyanın zor günlerden geçtiğini belirterek alınan tedbirlerle zor günlerin aşılacağına olan inancını ifade etti.
Alper Taşdelen - 23.03.2020
Çankaya'da koronavirüsle etkin mücadele sürüyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, koronavirüsle mücadele çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini, burada en önemli noktanın evde kalmak olduğunu vurguladı.
Alper Taşdelen - 18.03.2020
Çankaya Belediyesi'nden koronavirüsle mücadeleye destek
Kreşlerden ücret alınmayacak Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, konuya ilişkin açıklamasında, dezenfekte çalışmalarının yanı sıra bakanlıkların aldıkları kararlar doğrultusunda hareket ettiklerini belirtti.
Alper Taşdelen - 03.03.2020
Üniversite öğrencileri ve mezunlar, firmalarla bir araya geldi
TEDÜ tarafından düzenlenen 'WanTED İş ve Kariyer Fuarı' bugün kapılarını açtı. TEDÜ kolej kampüsünde düzenlenen fuara, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi (SOCAR) Türkiye Rafineri ve Petrokimya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Levent Kocagül, TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ile Türkiye'nin önde gelen 85 firma ve isimleri yer aldı. Ayrıca Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen fuara katılarak, stantları gezdi.
Alper Taşdelen - 03.03.2020
Türk Eğitim Derneği Üniversitesinde gençler markalarla ve kariyerinin zirvesindeki isimlerle buluştu
Kampüs alanında 85 firma stant kurarken, bu alanı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen gibi isimler de ziyaret etti.
Alper Taşdelen - 29.02.2020
Ankara Kent Konseyi Genel Kurulu yapıldı
ATO Congressium'da yapılan genel kurula, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile kurul üyeleri katıldı.
Alper Taşdelen - 28.01.2020
Çankaya Belediyesi'nde işçilerden eylem
ANKARA'da Çankaya Belediyesi işçileri, ücretlerine zam yapılmadığı ve mesailerinin düzenli ödenmediği gerekçesiyle belediye binasında toplanarak eylem yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Alper Taşdelen Haberleri | Alper Taşdelen Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Alper Taşdelen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alper Taşdelen kimdir, hayatı ve biyografisi. Çankaya vatandaşı ekmeksiz bırakmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 10:06:45. #1.15#
title