Alper Potuk ile Tuvana Türkay'ın İlişkisi İhanet Yüzünden Bitmiş

Alper Potuk ile Tuvana Türkay'ın İlişkisi İhanet Yüzünden Bitmiş

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile Tuvana Türkay'ın ayrılıklarının arkasından ihanet çıktı. Alper'in başka bir kadınla el ele fotoğrafları var.

Tuvana Türkay-Alper Potuk ayrılığının altından ihanet çıktı. Yıldız futbolcunun kendisini aldattığını öğrenen güzel oyuncu, ilişkisini bitirdi.

"AYRILIĞIMIZ ORTAK BİR KARARLA ALINDI" DEMİŞTİ

Fenerbahçeli Alper Potuk sosyal medyada, 1 yıldır birlikte olduğu oyuncu Tuvana Türkay ile ayrıldığını şu şekilde açıklamıştı: "Bir süredir birlikteliğimizi sürdürdüğümüz Tuvana Türkay Hanım ile yaptığımız değerlendirme sonrası ilişkimizi saygı çerçevesinde noktaladık. Bu konunun gündemi lüzumsuz şekilde meşgul etme endişesinden dolayı bir açıklama yapma gereği hissettim. Ayrılığımız ortak alınmış bir karardır ve bazı basın organlarında yer alan magazinsel nedenlere dayanmamaktadır. Bundan sonraki süreçte değerli basın mensuplarının bu konuya gösterecekleri hassasiyetten ötürü şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla ALPER POTUK."

,
ALPER'İN KAÇAMAĞI PAHALIYA PATLADI

Bu açıklamanın altından ihanet çıktı! HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, Alper Potuk, ilişkisi devam ederken bir güzelle kaçamak yaptı. Perşembe günü sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenen Tuvana Türkay, ilişkisini bitirme kararı aldı. İki gün boyunca barışmak için her yolu deneyen yıldız futbolcu, sonuç alamayınca sosyal medyada ayrıldıklarını duyurdu.

İşte ilişkiyi bitiren fotoğraf: