ALPAY AZAP HABERLERİ

Alpay Azap haber, Alpay Azap son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alpay Azap - 03.06.2017
Dördüncü Ulusal Bağışıklama Sempozyumu
Erişkinlerde en önemli ölüm nedenleri arasında aşı ile önlenebilir hastalıkların yer aldığını belirten Şenol, şunları kaydetti: "Grip ve zatürre, aşı ile önlenebilir iki önemli hastalık. Ülkemizde maalesef zatürreden ve gripten ölünebileceğine ihtimal verilmiyor. Oysa zatürre trafik kazalarından 4 kat daha ölümcül. Gribin de öldürücü ve farklı seyirleri olabilen bir hastalık olduğu bilinmiyor. Aşı ile ilgili dayanaksız spekülasyonlar nedeni ile 'bu yılı da atlatayım' şeklinde davranılabiliyor. Risk gruplarında grip aşısı geçen yıl sadece yüzde 5 oranında, zatürre aşısı yüzde 1, zona aşısı ise daha düşük düzeyde yapıldı." KLİMİK Başkanı Prof. Dr. Alpay Azap da yetişkinlerde aşı yaptırmaya karşı direncin en önemli sebeplerinin, aşılarla ilgili yapılan sorumsuzca açıklamalar ve aşıların olası yan etkilerinden duyulan korku olduğunu ifade etti.
Alpay Azap - 10.03.2016
Klimik 30. Yıl Kurultayı
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kurultaya katılanlar Doç. Dr. Süda Tekin'in konuşması Prof. Dr. Alpay Azap'ın konuşması Prof. Dr. Önder Ergönül'ün konuşması Katılımcılardan detay görüntüler.
Alpay Azap - 10.03.2016
Klimik 30. Yıl Kurultayı
"Aşı grip yapmaz" KLİMİK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alpay Azap ise antibiyotiklerin gripte etkili olmadığını, bu ilaçların tüm dünyada yanlış kullanıldığını bildirdi.
Alpay Azap - 09.03.2016
Zika Virüsü Şu An Türkiye İçin Ciddi Bir Tehdit Değil"
"Rakamlar geçen senelerle aynı" KLİMİK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alpay Azap da kurultayda ele alınacak konulardan birinin de grip olduğunu ifade etti.
Alpay Azap - 27.01.2014
Gribin "Korkutan" Geçmişi
YILDIZ GÜNDOĞMUŞ - Türk Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK)  Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alpay Azap, "1918 yılında 1.
Alpay Azap - 20.02.2013
Hasta ve Çalışan Güvenliği Sempozyumu
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Alpay Azap'ın İğne Batma Yaralanmalarına Yaklaşım konulu sunumunuyla sempozyum devam etti.
Alpay Azap - 15.02.2013
Hasta ve Sağlık Çalışanlarını Koruma Sempozyumu
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Alpay Azap'ın İğne Batma Yaralanmalarına Yaklaşım konulu sunumunu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden Dilara Konukoğlu'nun Laboratuar Güvenliği ve Laboratuar Kazaları konulu sunumu izleyecek.
Alpay Azap - 11.12.2012
Kızamık Vakaları Arttı, Bakanlık 6 Aydan İtibaren Bebeklerin Aşılanmasını İstedi
Türk Tabipler Birliği (TTB) Genel Sekreteri Dr. Bayazıt İlhan, TTB üyesi Prof. Dr. Alpay Azap ve Ankara Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Alpay Azap Haberleri | Alpay Azap Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Alpay Azap haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alpay Azap kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni-3.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 03:40:54. #1.16#
title