Alparslan Kuytul Haberleri

Alparslan Kuytul haber, Alparslan Kuytul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alparslan Kuytul - 02.11.2018
Sp'li Cihangir İslam'ın TBMM Genel Kurulu'ndaki Sözleri
NAZIR CİHANGİR İSLAM (Devamla) - Alparslan Kuytul'u niye içeri attınız? Ha, sıra öbür cemaatlerde mi, Nakşilerde mi, Kadirilerde mi? OSMAN AŞKIN BAK (Rize) - Etkisiz bir konuşma oluyor, çok etkisiz bir konuşma, zavallı bir konuşma! NAZIR CİHANGİR İSLAM (Devamla) - KHK'yla sivil ölüye çevirdiğiniz insanların şimdi, bununla, bu utanç vesikasıyla üzerlerine beton dökmek istiyorsunuz.
Alparslan Kuytul - 16.02.2017
Diyarbakır Valiliği, Furkan Vakfı'nın Konferansına İzin Vermedi
DİYARBAKIR Valiliği, Furkan Vakfı tarafından 19 Şubat'ta yapılması planlanan ve Vakıf Başkanı Alparslan Kuytul'un konuşacağı belirtilen, 'İmana Ulaşmak' konulu konferansa izin vermedi.
Alparslan Kuytul - 26.02.2012
"Balıklıgöl Rivayeti Para Kazanmak İçin Uydurulmuş"
Merkezi Adana'da olan Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği tarafından Atatürk Spor Salonu'nda 'İbrahim'i mücadele' isimli konferans düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alparslan Kuytul Haberleri | Alparslan Kuytul Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Alparslan Kuytul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alparslan Kuytul kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni 10.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.06.2021 17:59:12. #1.13#

title