Alpargu Haberleri

Alpargu haber, Alpargu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alpargu - 10.01.2021
2020 yılında 1 milyon 91 bin 143 bebek dünyaya geldi
BU İSİMLER SADECE BİR BEBEĞE VERİLDİ 2020 yılında bazı isimler ise yalnızca tek bir bebeğe verildi. Bunlar arasında Zeynep Göknil, Seyyah Devrim, Açela Nur, Yüsra Çiğdem, Abbas Efe, Alpargu isimleri dikkat çekti.
Alpargu - 10.01.2021
Türkiye'nin 2020 İsim Haritası: "Yusuf" ve "Zeynep" ilk sırada
Buna göre, Zeynep Göknil, Seyyah Devrim, Açela Nur, Yüsra Çiğdem, Abbas Efe, Alpargu isimleri bir bebek için tercih edildi.
Alpargu - 23.12.2019
SAÜ'de Ali Şir Nevai ve Babür Şah anıldı
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen etkinliğe, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Afganistan'ın Ukrayna ve Moldova Büyükelçisi Sardar Mohammad Rahmanoghli, SAÜ Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Köksal Şahin, SAÜ İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, İstanbul Kültür Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vahit Türk ve Prof. Dr. Mehmet Alpargu katıldı.
Alpargu - 16.09.2019
Kızlarını isteyen ukraynalı annenin yardım çağrısı (2)
SUÇ DUYURUSU Ukraynalı Svitlana Krychun'un biri 1,5, diğeri 3 yaşında olan çocuklarını arayışı sürüyor. Krychun'un kızlarını kaçırdığını öne sürdüğü, boşanma aşamasında olduğu eşi iş insanı Şevki Melih Eker ise Marmaris Adliyesi'ne avukatı Namık Kemal Alpargu ile gelerek, Svitlana Krychun hakkında 'kişisel haklarının ihlali ve özel alanına izinsiz giriş' iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Alpargu - 16.09.2019
Dha yurt bülteni - 19
Menbiç'teki oyalama taktiklerinin Fırat'ın doğusunda sergilenmek istemesine cevaplarının çok sert olacağına da değinen Cuma, şöyle devam etti: "Bedeli ne olursa olsun başta Fırat'ın doğusu olmak üzere tüm terör örgütlerini kaynağında boğmaya kararlıyız. PKK ve DEAŞ terör örgütleri ile işbirlikçileri bilmelidir ki hangi kisve altına bürünürlerse bürünsünler Suriye devrimini ve Türkmenlerin mücadelesini engelleyemeyeceklerdir.ö GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Bombalı saldırıda yıkılan ev ve iş yerleri İş yerlerinde toplanan ilaçlar Türkmen meclis Başkanı Muhammed Vecih Cuma Hasan Kırmızıtaş anos Önlem alan güvenlik güçleri Yıkılan evlerde eş yaları çıkaran vatandaşlar Genel detay görüntüler +++ -------------- Patlama anı Patlama sonrası kaydedilen görüntüler Haber- Hasan KIRMIZITAŞ-Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA-DHA) ============ Kızlarını isteyen Ukraynalı annenin yardım çağrısı (2) SUÇ DUYURUSU Ukraynalı Svitlana Krychun'un biri 1,5, diğeri 3 yaşında olan çocuklarını arayışı sürüyor. Krychun'un kızlarını kaçırdığını öne sürdüğü, boşanma aşamasında olduğu eşi iş insanı Şevki Melih Eker ise Marmaris Adliyesi'ne avukatı Namık Kemal Alpargu ile gelerek, Svitlana Krychun hakkında 'kişisel haklarının ihlali ve özel alanına izinsiz giriş' iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Alpargu - 09.06.2016
Afyonkarahisar'da Yarışmada Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık ve Bilgi Evleri Koordinatörü Sema Akkaş'ın da katıldığı ödül programında, Berat Hakan Karakol, Furkan Gökdemir, Nimetnur Kama, İlker Toklu, Melike Çelik, İlknur Alpargu, Yusuf Yıldız, Nimet Eldem, Şeymagül Kayaevren, Asım Gelişgen ve Hatice Ceylan ödüllerini aldı.
Alpargu - 04.04.2015
İzmit'te Bir Osmanlı Şehzadesi; Süleyman Paşa
KARA MÜRSEL ALP SALONU Sempozyumun ikinci gününde Karamürsel Alp Salonu'nda saat 09.00'da başlayan ilk toplantıda oturum başkanlığını Prof. Dr. Mehmat Alpargu üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Alpargu Haberleri | Alpargu Kimdir - Haberler - Alpargu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alpargu kimdir, hayatı ve biyografisi. 2020 yılında 1 milyon 91 bin 143 bebek dünyaya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 03:45:18. #1.15#
title